Weronika Rosati chwali się znajomością z Kim Kardashian. Podzieliła się cudownymi wspomnieniami ze wspólnej imprezy w Hollywood

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati od kilku lat mieszka w Los Angeles. Gwiazda robi karierę w Hollywood, gdzie przy okazji może poznać największe i najbardziej niedostępne dla Europejczyków gwiazdy. Jak wspomina swoje spotkanie z Kim Kardashian?

Weronika Rosati karierę aktorki zaczęła już jako nastolatka. Od wielu lat mogliśmy oglądać ją zarówno na małym, jak i na dużym ekranie. Od lat nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Sporą popularność przyniosła jej rola Ani w serialu M jak Miłość. Po wielu sukcesach, które odniosła w Polsce, postanowiła spakować walizki i spróbować swoich sił w Hollywood. Gwiazda obecnie mieszka w Los Angeles, a swoją karierę zawodową i życie dzieli pomiędzy dwa kontynenty.

Pracę na planach filmowych Weronika łączy także z wychowaniem córeczki Elisabeth. Dziewczynka przyszła na świat pod koniec 2017 roku i jest owocem związku aktorki z ortopedą Robertem Śmigielskim. Rodzice małej nie są już razem i rozstali się w otoczeniu sporego skandalu. Aktorka oskarżyła byłego partnera i przemoc i długo nie mogła się z nim dogadać w sprawach opieki nad ich wspólną córką.

Weronika Rosati poznała Kim Kardashian

Weronika Rosati ma za sobą udział już w kilku hollywoodzkich produkcjach. Zagrała między innymi w filmie Ostatnia misja USS Indianapolis, gdzie wcieliła się w żonę jednego z bohaterów. W tej roli pojawił się Nicolas Cage. W tym roku wystąpiła także w filmie Ponad horyzont oraz w serialu Agenci NCIS: Los Angeles. Pobyt za oceanem wiąże się również z tym, że aktorka bywa na tamtejszych branżowych imprezach. Na jednej z nich miała okazję poznać najsławniejszą celebrytkę świata, czyli Kim Kardashian. Opowiedziała, jak wspomina to spotkanie.

Miałyśmy na pewnym wydarzeniu wspólnych znajomych i zostałyśmy sobie przedstawione. Jest naprawdę bardzo miła – powiedziała Weronika w rozmowie z Twoim Imperium.

Aktorka przyznała również, że ogląda reality show z udziałem rodziny Kardashianów i Kim jest dla niej bardzo inspirującą postacią.

Bardzo podoba mi się jej program. Ona inspiruje ludzi. Używam jej kosmetyków i chodzę w jej ubraniach – podsumowała Weronika.

Dzięki temu, że Weronika robi karierę za oceanem, ma szansę poznać największe światowe gwiazdy. Na pewno dla aktorki jest to wspaniałe doświadczenie, którego można jej pozazdrościć.


Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Weronika Rosati - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Weronika Rosati - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Kim Kardashian w sukience nude

Kim Kardashian w sukience nude

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×