Weronika Rosati z córeczką już szykują się do świąt. Aktorka pochwaliła się imponującą choinką: „Celebracja przez cały grudzień”

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt. Dziewczynka przyozdobiła już choinkę. To dopiero początek.

Weronika Rosati, córka polityka Dariusza Rosatiego i projektantki mody Teresy Rosati, wychowywała się na zachodzie, gdzie jej znany ojciec pracował jako wykładowca akademicki. Jako nastolatka zaczęła grać w filmach i serialach. Widzowie mogą ją kojarzyć z obrazów, takich jak: Pitbull, Zawsze warto, Śniegu już nigdy nie będzie, Obława, Podatek od miłości.

W życiu prywatnym spotykała się z kilkoma partnerami. Byli wśród nich m.in. Mariusz Max Kolonko, raper TedePiotr Adamczyk. W latach 2016-2018 jej partnerem życiowym był ortopeda Robert Śmigielski, z którym ma córkę Elizabeth (ur. 2017). Para rozstała się w atmosferze skandalu. Weronika twierdzi, że ex-partner stosował wobec niej przemoc domową.

Doświadczyłam przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, werbalnej. Nie wiem, która najgorsza, ale wiem, że nie mogłam i nie mogę uporać się mimo upływu prawie roku od rozstania z upokorzeniem, któremu byłam poddawana przez długi czas. Od pewnej chwili właściwie każdego dnia. Byłam niszczona jako człowiek, kobieta, aktorka, partnerka. Ciągle słyszałam: „jesteś zerem”, „jesteś nic niewarta”, „twój czas się skończył”, „nikt cię nie chce oglądać” “ kobiety po 30 nie są atrakcyjne seksualnie”, „nikt ciebie już nie zechce” – mówiła w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”.

Weronika wychowuje obecnie córkę sama. Zamieszkała z dziewczynką w Stanach Zjednoczonych. Nawet za oceanem w macierzyństwie pomaga jej mama – Teresa.

Angażuję się bardzo mocno. Weronika ma zawodowo bardzo ciekawy czas i ma dużo produkcji zagranicznych. Dla mnie to jest cudowna przygoda, podróżowanie z nią jako babcio-niania. Dlatego, że Weronika się nie rozstaje na dłużej ze swoją córeczką, niż na 1-2 dni. Zawsze zadba o to, żeby w kontrakcie zawsze były świetne warunki na planie dla jej córeczki i jej babcio-niani – mama Weroniki powiedziała w rozmowie z reporterką naszego serwisu.

Aktualnie aktorka i jej córeczka przygotowuję się do świąt Bożego Narodzenia.

Weronika Rosati i jej córka przygotowują się do świąt. Co robią?

Weronika Rosati opublikowała na Instagramie i InstaStory ujęcia z przygotowań do świąt. Na głównym profilu znalazło się zdjęcie mamy i córki na fotelu. Weronika zapozowała na nim w piżamie.

Sezon świąteczny uważamy za otwarty. Zaczynamy dekorować dom i przyjechała właśnie pachnąca choinka (ale jeszcze nie ubrana)! Eli ma dla nas plany piec pierniczki ale póki co już przez okno wypatruje Świętego Mikołaja z prezentami. Zawsze święta u mnie przebiegały w biegu, pomiędzy planami zdjęciowymi, wszystko na ostatnia chwile, ale od czterech lat to jest celebracja przez cały grudzień – podpisała fotkę.

Na filmikach zamieszczonych na InstaStory widać Elizabeth, która akurat wiesza bombki na choince. Jej mama pęka z dumy. wszystko zobaczycie w naszej galerii. Wy też przygotowujecie się już do Bożego Narodzenia?


Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Weronika Rosati i jej córeczka przygotowują się do świąt

Komentarze

 • Luk pisze:

  Dla mnie ma piękne rysy twarzy,przy tym zgrabna

 • Gość euzebia pisze:

  Ja też celebruję ale bez piżamy i nie na goło.

 • Gość Beata pisze:

  Boli „goscia” piękna, utalentowana kobieta, która nadaje z USA?….więcej dystansu, a ty, czegos ostatnio dokonales?…nie sadzę, poza wypisywaniem o jadzie z buzi, niczego…

  • Gość pisze:

   Chyba „Gość Weronika” ?! Rosati ani piękna, ani tym bardziej utalentowana, przez prawie 20 lat nie zagrała żadnej znaczącej roli, głównie epizody prostytutek ewentualnie puszczalskich kelnerek. To jest nic w porównaniu do dokonań Adamczyka, Kulig, Buzek i Dorocińskiego !

 • Gość pisze:

  Hehehe ! Uśmiałam się tego „biegania pomiędzy planami”, przecież przez lata Rosati pojawiała się w epizodziku w filmie lub serialu max. raz-dwa razy w roku. W tym roku przepracowała w sumie 3-4 tygodnie, tydzień na planie NCIS LA i ok.3 tygodni w jakimś thillerze klasy D. A to zdjęcie w piżamce to zdaje się reklama i powinno być odpowiednio oznaczone UOKiK powinien się tym zainteresować.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×