Weronika Rosati będzie walczyć o swoje dobre imię! Gwiazda podjęła zdecydowane kroki

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati walczy o swoje dobre imię

Weronika Rosati postanowiła bronić swojego dobrego imienia i podjęła w tym celu prawne kroki. Aktorka nie zamierza pozwolić, by ktoś szargał jej reputację – po medialnej kłótni z żoną Daniela Olbrychskiego gwiazda straciła cierpliwość. Dlaczego zamierza iść do sądu?

Weronika Rosati podjęła zdecydowane kroki i jest gotowa walczyć w obronie swojego dobrego imienia. Gwiazda, która jakiś czas temu rozstała się z ojcem swojej córki, Robertem Śmigielskim, wkroczyła na sądową ścieżkę z żoną Daniela Olbrychskiego. Po nieprzyjemnym wpisie w social mediach i komentarzach na swój temat, aktorka postanowiła ukrócić hejt i skierowała sprawę do swojego prawnika:

Pani Olbrychska nie dała mi wyboru takim szkalującym wpisem. Będę zmuszona robić to za każdym razem, kiedy ktoś kłamie na mój temat – wyjawiła Party

Chodzi oczywiście o słynny „list”, który Danuta Olbrychska opublikowała na swoim Facebooku. Poniżej przytaczamy jego fragment:

(…)Ludzie prymitywni nazywają takie zachowanie publicznym praniem brudów, inni, też prymitywni, brudy publicznie piorą. Nigdy nie przyszło by mi do głowy zaliczyć Cię do tej grupy. Co to, to nie. Ale dlaczego, na Boga, sama z uporem wartym lepszej sprawy, bardzo chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami, kimś świadomie mówiącym nieprawdę.
Weroniko, musisz wiedzieć, że każde kłamliwe słowo, a wypowiedziałaś ich ostatnio setki, krzywdzi nie tylko ojca Twojej córeczki. Przede wszystkim krzywdzi maleńką Eli, ale też stawia Ciebie samą w strasznie niekorzystnym świetle. Robert milczy.  Wyobraź sobie jednak, że inni ludzie, wasi wspólni znajomi uznają, że przekroczyłaś granice taktu i dobrego wychowania, że za często mijasz się z prawdą, że obrzucasz błotem kogoś, kto na to nie zasłużył. Bo na pewno nie zasłużył. Co wtedy?

A no wtedy zaczną zadawać też publicznie bardzo niewygodne pytania. Tylko o fakty. Tylko o to, co się przez wiele lat, w różnych sytuacjach i miejscach rzeczywiście wydarzało w Twoim życiu. Bardzo szybko wtedy, bez względu na treść odpowiedzi, czy tylko przypuszczeń, będziesz unurzana w tyglu brudnej afery, którą żyje środowisko od wielu miesięcy. Nie znajdziesz sposobu na skuteczną kąpiel, tak jak dzisiaj nie może go znaleźć mężczyzna, którego wybrałaś na ojca swojej córeczki. Facet, który zapewnia Ci ciągle dobry status finansowy, który nie uchyla się od żadnych obowiązków, który jest odpowiedzialnym ojcem. (…)

Myślicie, że Weronika ma szansę wygrać ten spór?

Weronika Rosati wyprawiła swoje urodziny w Los Angeles! Na imprezie pojawiła się wielka gwiazda

Ilona Łepkowska w sprawie konfliktu Rosati-Olbrychska. „Wina za rozpad związku, co wie każda mądra osoba, leży… „

Weronika Rosati wydaje tysiące na kosmetyki. A Edyta Górniak? Będziecie zaskoczeni!

 


Weronika Rosati – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Weronika Rosati – Zawsze warto, konferencja promująca serial Polsatu

Weronika Rosati – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Weronika Rosati – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Weronika Rosati - goście

Weronika Rosati - goście "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×