To już oficjalne! Weronika Rosati oskarża byłego partnera o przemoc fizyczną! Sprawa trafiła na policję!

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati oskarża Roberta Śmigielskiego o przemoc

Weronika Rosati idzie na wojnę z byłym partnerem! Sprawą oficjalnie zajęła się już policja, o czym aktorka poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Co napisała?

Choć wydawało się, że życie Weroniki Rosati usłane jest różami, prawda okazała się zupełnie inna, wręcz brutalna. Jej życie nabrało sensu dopier0 po urodzeniu córeczki, a przede wszystkim rozstaniu z Robertem Śmigielskim, który wcześniej ponoć poniżał ją.

Wyznanie aktorki dla jednego z magazynów wstrząsnęło całym krajem. Kilka dni temu córka znanego polityka i projektantki opowiedziała o traumatycznych chwilach. Okazało się, że jej były partner, ojciec jej jedynego dziecka znęcał się nad nią:

Słyszałam: 'Jesteś zerem', 'Jesteś nic niewarta', 'Twój czas się skończył', 'Nikt cię nie chce oglądać', 'Kobiety po trzydziestce nie są atrakcyjne seksualnie', 'Nikt cię już nie zechce' (…) Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach. O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu. Myślałam: wszyscy powiedzą, że Weronice znów się nie udało, kolejny facet, kolejna porażka! Nie chciałam porażek. Poza tym byłam zakochana, wierzyłam w przemianę. Każda kobieta wierzy, prawda? Tak bardzo chciałam mieć pełną rodzinę dla córki – czytamy w Wysokich Obcasach.

Teraz dowiadujemy się, że gwiazda M jak Miłość o sprawie poinformowała odpowiednie organy i zostało wszczęte śledztwo w sprawie:

Oficjalnie mogę potwierdzić że policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemu partnerowi i ojcu mojego dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mnę.

Gwiazda ma dość poniżania i strachu jaki przez cały czas w niej narastał:

Czy jako aktorka jestem mniej wiarygodna niż lekarz? Przecież wiarygodność człowieka nie jest związana z pracą i płcią, ale z etyką, kulturą i postępowaniem człowieka. Lekarz, który przez 30 lat oszukiwał swoją żonę, inne kobiety, dzieci, przyjaciół, rodzinę, środowisko? Zresztą środowisko być może wiedziało. Ale nikt tego nie potępiał. Gdy ja powiedziałam, zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dziwką. Jak to zwykle: kobietom insynuuje się romanse, rozstania, alkoholizm i operacje plastyczne. To kobiety się ocenia, poucza, wydrwiwa, obraża. Prywatność mężczyzn jest z reguły chroniona, jeśli oczywiście chcą ją chronić. Żadna przemoc nie jest prywatna, bo jest prawdziwym skandalem. jak myślicie będę posadzona o mściwość, że jestem dziwka, niezrównoważona wariatka, czy może kłamczucha? A może wszystkim tym i gorzej? – czytamy pod ostatnim postem na Instagramie.

Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój sprawy.

View this post on Instagram

Ja i Madeleine na okladce – jutro @gazeta_wyborcza @wysokieobcasy.pl czytajcie ???????? ???????????????? oficjalnie moge potwierdzić że policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemy partnerowi i ojcu mojego dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mna ???????? " Myślisz, że ci uwierzą? Bóg i aktoreczka? Czy jako aktorka jestem mniej wiarygodna niż lekarz? Przecież wiarygodność człowieka nie jest związana z pracą i płcią, ale z etyką, kulturą i postępowaniem człowieka. Lekarz, który przez 30 lat oszukiwał swoją żonę, inne kobiety, dzieci, przyjaciół, rodzine, środowisko? Zresztą środowisko być może wiedziało. Ale nikt tego nie potępiał. Gdy ja powiedziałam, zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dziwką… .Jak to zwykle: kobietom insynuuje się romanse, rozstania, alkoholizm i operacje plastyczne. To kobiety się ocenia, poucza, wydrwiwa, obraża. Prywatność mężczyzn jest z reguły chroniona, jeśli oczywiście chcą ją chronić." żadna przemoc nie jest prywatna, bo jest prawdziwym skandalem. jak myślicie bede posadzona o mściwość , że jestem dziwka , niezrównoważona wariatka, czy może kłamczucha? a może wszystkim tym i gorzej? #metoo #dzienkobiet @metoomvmt

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

 

Lewandowska, Górniak, Siwiec… Cały show-biznes stoi murem za Weroniką Rosati po tym, jak partner urządził jej piekło!

Weronika Rosati pokazała zdjęcia z romantycznej randki! Nie zabrakło miłosnych wyznań

Weronika Rosati ominęła Oscary 2019, ale pojawiła się na przyjęciu Eltona Johna! Ta kreacja przejdzie do historii!


Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się

Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w centrum handlowym

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w centrum handlowym

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×