Weronika Rosati rozpływa się nad Joanną Opozdą i jej macierzyństwem. Od razu wiedziała, że będzie idealną mamą. Wystarczył jeden szczegół

Weronika Rosati i Joanna Opozda

Weronika Rosati i Joanna Opozda

Weronika Rosati i Joanna Opozda zaprzyjaźniły się w czasie wspólnej pracy na planie. Od razu się polubiły, a mieszkająca w USA gwiazda, gdy spotkały się po raz pierwszy, wiedziała, że Asia będzie wspaniałą mamą. Po czym to poznała?

Joanna Opozda w zeszłym roku została żoną Antka Królikowskiego. Aktorska para wydawała się być jedną z najpiękniejszych w show-biznesie, jednak jak się okazało ich szczęście nie trwało zbyt długo. Zakochani krótko po ślubie oznajmili, że oczekują narodzin dziecka. W lutym tego roku na świat przyszedł ich synek Vincent. Już wtedy wiadomo było, że małżeństwo świeżo upieczonych rodziców jest przeszłością.

Każde z nich zaczęło układać sobie życie od nowa, a sami zainteresowani długo nie zdradzali, jak wyglądają ich relacje. Z czasem jednak przerwali milczenie i zaczęli wzajemnie się oskarżać o rozpad związku. Nie potrafili się dogadać też w sprawie alimentów i opieki nad synkiem.

Asia od narodzin Vincenta mieszka z nim sama. Po porodzie nie robiła dłuższej przerwy od pracy i szybko wróciła do obowiązków. Przyznała, że zmusiła ją do tego sytuacja życiowa:

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę – zwierzyła się w rozmowie z Party.

Weronika Rosati od razu wiedziała, że Joanna Opozda będzie dobrą matką. Dlaczego?

Joanna Opozda w ostatnim czasie zaprzyjaźniła się z Weroniką Rosati. Aktorki zbliżyły się do sobie podczas pracy na planie Brigitte Bardot cudowna. Połączyła je nie tylko praca, ale też podobne przeżycia. Każda z nich rozstała się z ojcem swojego dziecka. Mieszkająca w USA Rosati, samotnie wychowuję córkę Elizabeth, która niebawem będzie świętowała 5. urodziny. Ojcem dziewczynki jest lekarz Robert Śmigielski, z którym gwiazda rozstała się w atmosferze skandalu.

Weronika doskonale wiedziała, że Joanna będzie świetną mamą, jeszcze zanim Vincent pojawił się na świecie. Dostrzegła to w sobie, w jaki spędzała czas z jej córeczką Elą:

Bardzo się polubiłyśmy. Gdy się poznałyśmy, byłyśmy na różnych etapach życiowych. Asia jeszcze nie była mamą, ale wiedziałam, że będzie fantastyczna w tej roli, bo Ela ją uwielbiała, a ona uwielbiała Elę. I widziałam, że coś się w niej odzywa, jakiś instynkt macierzyński – zdradziła w rozmowie z Faktem.

Nowa przyjaźń w show-biznesie ma się doskonale i widać, że po tym, co przeszły aktorki rozumieją się niemal bez słów. Myślicie, że będzie to znajomość na lata?


Joanna Opozda i Weronika Rosati

Joanna Opozda i Weronika Rosati

Joanna Opozda i Weronika Rosati

Joanna Opozda i Weronika Rosati

Joanna Opozda i Weronika Rosati

Joanna Opozda i Weronika Rosati

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rosati wykupiła abonament, gdzie nie klikniesz tam ona ze swoimi „mądrościami” ! Wczoraj skarżyła się, że ludzie krytykujący jej wygląd na premierze „Brigitte..” nie zrozumieli jej intencji, myślę, że wszyscy zauważyli, że próbowała wystylizować się na Liz Taylor,z marnym niestety skutkiem. Swoją drogą Ch.Hemsworth nie przychodzi na premiery przebrany za Thora, a Ana de Armas w Cannes nie stylizowała się na Marylin Monroe, Opozda też nie udawała Bardot. Rosati jest naprawdę żałosna !

 • Gość pisze:

  Najpiękniejsze kobiety zostają same.
  Co z tymi facetami jest nie tak?!

 • Gość pisze:

  Niech się Opozda lepiej trzyma z dala od Rosati. To jej tylko na dobre wyjdzie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×