Weronika Rosati ma problemy z powrotem do Polski? Jej partner się nie popisał! „On żyje tylko pracą.”

Weronika Rosati wychodzi za mąż

Weronika Rosati wychodzi za mąż

Weronika Rosati ma problemy z powrotem do Polski

Weronika Rosati z pozoru nie ma na co narzekać. Niedawno na świat przyszła córka aktorki i Roberta Śmigielskiego, Elizabeth, a para nie posiada się ze szczęścia. Jej życie prywatne i zawodowe układa się tak, jak tylko mogła sobie zamarzyć – niestety, jedna z rzeczy, na której bardzo jej zależy, znalazła się obecnie poza zasięgiem. Chodzi oczywiście o powrót do Polski, bo Weronika wciąż przebywa z miesięczną córeczką na terenie Stanów Zjednoczonych. Co stanęło jej na przeszkodzie?

Piękna Weronika Rosati pokazała pierwsze urocze zdjęcie swojej córeczki! Mamy premierę!

Jak donosi Fakt, Rosati nie może doprosić się ukochanego o przylot do USA. Robert jest niezwykle zajęty, a praca pochłania lwią część jego czasu. Terminy tak go gonią, że nie potrafi znaleźć chwili by odstawić swoją śliczną partnerkę i pociechę do kraju:

Robert ma bardzo napięty grafik i dużo zaplanowanych operacji. Weronika jest zła, że on żyje tylko pracą. Rozumie, że musi zarabiać na rodzinę, ale uważa, że jej powrót do Polski jest ważniejszy. Zasugerowała nawet by znalazł zastępstwo, bo klinika bez niego się nie zawali. Mimo próśb nie udało się go ściągnąć do USA – wyznaje osoba z bliskiego otoczenia Rosati

Nic dziwnego, że Weronika tak się irytuje. Choć w Stanach ma sporo znajomych, jej najbliżsi i rodzina mieszkają w Polsce. Myślicie, że uda im się wkrótce wrócić czy gwiazda będzie musiała zacisnąć zęby i poczekać jeszcze trochę?

Weronika Rosati zmaga się z pierwszymi problemami po narodzeniu córki. Nie może liczyć na wsparcie bliskich?

Weronika Rosati odważnie pokazała swój brzuch 2 tygodnie po porodzie! “Ty jesteś jeszcze w ciąży?”

Weronika Rosati nie traci czasu! Zaledwie miesiąc temu urodziła, a już wyciska z siebie siódme poty na siłowni! Anna Lewandowska będzie z niej dumna


Wspólne zakupy Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego

Wspólne zakupy Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego

Weronika Rosati i Robert Śmigielski na zakupach

Weronika Rosati i Robert Śmigielski na zakupach

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy

Weronika Rosati i Robert Śmigielski kupują mieszkanie w centrum Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×