Szukaj

Weronika Rosati na plaży w Los Angeles narzeka na kwarantannę. Za czym tęskni najbardziej?

Weronika Rosati - kwarantanna

Weronika Rosati - kwarantanna

Weronika Rosati pandemię koronawirusa na świecie spędza w Los Angeles. Aktorka dodała nowy wpis na Instagramie, w którym podkreśla, że ma dość kwarantanny. Co na to internauci? 

Weronika Rosati pandemię koronawirusa spędza w Stanach Zjednoczonych. Aktorka musiała zmienić swoje plany i za oceanem zostać dłużej niż początkowo planowała. Towarzyszy jej córka, Elizabeth, która co jakiś czas pojawia się w mediach społecznościowych znanej mamy.

Weronika Rosati na plaży narzeka na kwarantannę

Weronika Rosati planuje wrócić do Polski, by wziąć udział w zdjęciach do M jak miłość. Jak donosił jakiś czas temu informator Super Expressu, nastąpi to już w czerwcu:

Weronika w czerwcu wraca do Polski, by stawić się na zdjęciach do „M jak miłość”. Jeśli nadal będzie obowiązywać w Polsce kwarantanna, to się jej podda i po zakończeniu będzie w pracy. Bardzo jej na tym zależy — mówi osoba z produkcji.

Zanim do tego dojdzie, Rosati stara się wykorzystać w pełni to, co daje jej Los Angeles. Niedawno wybrała się na plażę, gdzie próbowała podrasować nieco opaleniznę, czym pochwaliła się na Instagramie. W opisie zdradziła, że chociaż lubi miasto, w którym obecnie się znajduje, tęskni za niektórymi miejscami w Polsce:

Los Angeles jest pełne sprzeczności i za to je kocham. Ale też nie mogę się doczekać Parku w Łazienkach Królewskich i tętniącego życiem centrum Warszawy, choć na razie muszę się zadowolić kalifornijska plaża i słońcem.

Weronika dodała, że marzy się jej powrót do normalności:

A serio mówiąc nie będę oryginalna pisząc, że mam już dość tej kwarantanny. Mam szczęście być zdrowa, być tu gdzie jestem, z tym z kim jestem, ale marzy mi się powrót do normalności: pracy, przyjaciół, podróży itd. A wy jak sobie radzicie? jak wasz weekend?

View this post on Instagram

Jak jestem w mieście marze o byciu blisko przyrody, jak jestem w dzikich miejscach marze żeby być w samym centrum metropolii????????‍♀️ znalazłam swoje miejsce trochę pomiedzy miastem a w naturalnym środowisku ????Los Angeles jest pełne sprzeczności i za to je kocham. Ale też Nie mogę sie doczekać Parku w Łazienkach Królewskich i tetniacego życiem centrum Warszawy, choć na razie muszę się zadowolić kalifornijska plaża i słońcem???? A serio mówiac nie bedę oryginalna piszac że mam już dość tej kwarantanny. Mam szczescie być zdrowa, być tu gdzie jestem, z tym z kim jestem ale marzy mi się powrót do normalności: pracy, przyjaciół, podróży itd A wy jak sobie radzicie? jak wasz weekend ????

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Internauci popierają wpis gwiazdy. W komentarzach pojawiają się głosy, które dowodzą, że wiele osób tęskni za normalnością:

  • Chyba większość z nas ma takie same marzenia w tej chwili.
  • Weekend cudowny i też tęsknię bardzo za podróżami, przyjaciółmi. Za pracą nie miałam okazji zatęsknić, co mnie bardzo cieszy.
  • Ciężko wrócić do normalności wszystko wydaje się takie nie rzeczywiste jak by się nie wydarzyło. Dziś byłam 1 raz w centrum handlowym od 3 miesięcy i nie mogłam się odnaleźć. Wszystko takie inne.

Zgadzacie się z obserwującymi profil Rosati?


Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati z córką

Weronika Rosati z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×