Dramat Weroniki Rosati! Tuż przed porodem została sama ze wszystkimi obowiązkami?

Weronika Rosati w ciąży z dużym brzuchem

Weronika Rosati w ciąży z dużym brzuchem

Weronika Rosati bała się, że urodzi sama w USA

Dla Weroniki Rosati ostatnie dni przed terminem porodu pełne są emocji. Śliczna aktorka, która zdecydowała się urodzić na terenie Stanów Zjednoczonych nie może się już doczekać córeczki i wraz z przyjaciółmi świętowała jej rychłe narodziny podczas hucznego baby shower. Niestety, nie wszystko było tak, jak mogłaby sobie tego zażyczyć. Wszystko za sprawą partnera.

Robert Śmigielski jest uznanym chirurgiem, świetnym lekarzem i zapracowanym ojcem czwórki dzieci z poprzedniego małżeństwa, które potrzebują jego uwagi. Fakt, że Weronika przebywa w USA, a on ma wiele obowiązków tu, w Polsce, nie wpływał dobrze na samopoczucie Rosati, która sama kompletowała wyprawkę dla córki i wyczekiwała niespokojnie na dzień porodu. Bała się, że przyjdzie jej rodzić w samotności:

Nalegała, by [Robert – przyp. red] rzucił zawodowe obowiązki i przyjechał do niej, by przygotowywać się z nią do porodu. Weronika chciałaby mieć wsparcie. Czuje się za oceanem samotna. Robert obiecał jej, że zrobi wszystko, by wkrótce do niej dołączyć – podaje informator Życia na gorąco

Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, wszystko co dobre dobrze się kończy, bo lekarzowi udało się dołączyć do ukochanej na samą końcówkę oczekiwania. Co za ulga!

One nie liczą się z kosztami! Katarzyna Zielińska za poród zapłaci fortunę, ale to i tak nic w porównaniu z rachunkiem Weroniki Rosati

Weronika Rosati odlicza ostatnie dni do porodu! Pokazała cudowne zdjęcie z ogromnym brzuszkiem w drodze na baby shower!

Weronika Rosati bawiła się na baby shower w gronie najbliższych. Nie zabrakło Teresy Rosati i ślicznych prezentów!


Weronika Rosati na swoim baby shower

Weronika Rosati na swoim baby shower

Weronika Rosati na swoim baby shower

Weronika Rosati na swoim baby shower

Weronika Rosati pokazała brzuszek w drodze na baby shower

Weronika Rosati pokazała brzuszek w drodze na baby shower

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×