Szukaj

Weronika Rosati ścięła i przefarbowała włosy na blond! Wielka metamorfoza. Tym razem na poważnie

Weronika Rosati, nowa fryzura

Weronika Rosati, nowa fryzura

Weronika Rosati ma krótkie blond włosy. Nowa fryzura to efekt metamorfozy, jaką aktorka przeszła na potrzeby roli w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej. Zobacz, jak teraz wygląda. Jest szał.

Weronika Rosati ścięła włosy. Krotka blond fryzura stała się właśnie jej znakiem rozpoznawczym. Dzięki odważnej metamorfozie o aktorce znowu mówi się sporo i to głównie w samych superlatywach. Pojawiły się nawet określenia, że gwiazda wygląda „zjawiskowo pięknie” albo „magicznie”.

Weronika Rosati ma krótkie blond włosy. Metamorfoza aktorki

Nowa fryzura Weroniki Rosati to zmiana tymczasowa. Już kilka dni temu zaprezentowała się totalnie odmieniona, wtedy jednak wielu przypuszczało, że na głowie ma perukę.

Teraz wszystko stało się jasne. Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie i nowy kolor z prostego powodu – przyjęła rolę w nowym filmie. Na Instagramie poinformowała fanów, że wciela się w główną bohaterkę z produkcji Wonder Xenia jednej z najlepszych reżyserek ostatnich lat, Małgośki Szumowskiej.

Kochani, nie mogłam długo wam zdradzić szczegółów mojego nowego projektu ALE w końcu moge i jestem mega podekscytowana że mogę podzielić się z wami tą wiadomością. Zaczęłam właśnie super filmową przygode z Małgośką Szumowską która mi zawierzyła jedną z głównych ról w swoim najnowszym filmie ” Wonder Xenia” – trzymajcie kciuki

Wcześniej, przez długi czas, widywaliśmy ją w długiej, ciemnej fryzurze prawie do pasa, zazwyczaj lekko falowanej. Taki wygląd również podobał się jej fanom, jednak w końcu się do niego przyzwyczaili i przestał robić na nich wrażenie. Nowa fryzura wywołała salwę zachwytów. Pod adresem Rosati posypał się grad komplementów. Miłych słów z każdą minutą przybywa coraz więcej.

Weronika Rosati w krótkich blond włosach zachwyciła nie tylko swoje fanki, ale także czołowe gwiazdy polskiego show-biznesu. Jej odmieniony wygląd przypadł do gustu, między innymi, Małgorzacie Kożuchowskiej i Katarzynie Zielińskiej.

Nie sposób się nie zgodzić, że Rosati jako blondynka wygląda bardzo dobrze.


Weronika Rosati ma krótkie, blond włosy

Weronika Rosati ma krótkie, blond włosy

Weronika Rosati przeszła szokującą metamorfozę

Weronika Rosati przeszła szokującą metamorfozę

Weronika Rosati z córką Elizabeth – sesja z okazji drugich urodzin córki aktorki

Weronika Rosati z córką Elizabeth – sesja z okazji drugich urodzin córki aktorki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×