Weronika Rosati co roku błyszczała na imprezach po Oscarach. Jaką kreacją przygotowała tym razem? Już są zdjęcia

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati pochwaliła się na Instagramie, jak w tym roku ubierze się na Oscary. Opublikowała zdjęcia. Przypominamy, jak wyglądała w poprzednich latach.

Weronika Rosati w Polsce zyskała już sporą popularność. Obecnie próbuje swoich sił w Stanach Zjednoczonych, dlatego też przeniosła się razem z córeczką, Elizabeth, do Los Angeles. Pozostaje jednak w stałym kontakcie z ojczyzną, ponieważ gra w kilku produkcjach i tu także mieszkają jej rodzice, Teresa i Dariusz Rosati.

Aktorka nie ukrywa, że łączy ją z nimi silna więź i zawsze może liczyć na ich wsparcie. To oni pomogli jej w trudnych chwilach, gdy została sama z dzieckiem. Jej mama jest także autorką spektakularnych kreacji Weroniki na czerwone dywany. Przypomnijmy, że Teresa Rosati to jedna z najbardziej cenionych polskich projektantek mody.

Zobacz także: Kolejna suknia i kolejny sztos. Weronika Rosati powaliła Wenecję na kolana. Cudna!

Oscary 2021. Kreacja Weroniki Rosati

Weronika Rosati już jako młoda dziewczyna osiągnęła sporą popularność w Polsce. Potem przyszła pora na Hollywood i obecnie jest jedną z naszych gwiazd eksportowych. Umiejętności aktorskie i zjawiskowa uroda zapewniły jej miejsce w amerykańskim show-biznesie. Już kilkukrotnie pojawiła się na ważnych imprezach, na których brylowała wśród wielkich gwiazd.

Już od kilku lat Weronika zachwyca na czerwonych dywanach za oceanem, a na imprezach po oscarowych galach niezmiennie wyglądała zjawiskowo. Co przygotowała w tym roku?

Rosati w poście na Instagramie zdradziła, że weekend, kiedy zostaną wręczone najważniejsze nagrody filmowe, spędzi w domu. Przygotowała się do tego świetnie, a na zdjęciach pokazała, jak zamierza się ubrać z tej okazji. Na opublikowanych fotografiach widzimy ją w wygodnych, ale bardzo eleganckich piżamach.

Ten weekend spędzam w domu nie tylko z powodu ponurej pogody ale też dlatego że jak co roku tradycyjnie będę ogladać Oskary. Na ta okazje zakładam najwygodniejsza i najelegantsza piżamke i dodatki (…) – napisała.

Poprosiła internautów, żeby pomogli wybrać jej najładniejszy ich zdaniem zestaw.

  • Biel z kokarda, jesteś przepiękna.
  • Nastolatka – napisała Marta Wieniawa-Narkiewicz.
  • Odważnie, a zarazem odmładząjcy design niczym Alicja w krainie snów 😉
  • Bardzo ponętna, SUPER.
  • 1 cudna, ale wszystkie pieknie się na Pani prezentują.
  • Jak dziewczęco!

A wam, która oscarowa kreacja Weroniki Rosati najbardziej przypadła do gustu? Zajrzyjcie do galerii.


Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Weronika Rosati obejrzy Oscary w piżamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×