Co za uroczy widok! Córka Weroniki Rosati wygląda jak prawdziwy aniołek!

Weronika Rosati z Elizabeth

Weronika Rosati z Elizabeth

Weronika Rosati pozuje z córką

Weronika Rosati pokazała zdjęcie z małą Elizabeth. Podziękowała fanom za życzenia z okazji jej pierwszych urodzin. Jak wygląda dziewczynka? Zobaczcie zdjęcie.

Jak wygląda córka Weroniki Rosati?

Weronika Rosati dokładnie rok temu powitała na świecie swoją malutką córeczkę. Elizabeth przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych i od razu zatrzęsła życiem swojej pięknej mamy. I choć niedługo potem okazało się, że Weronika będzie musiała wychować córkę sama, wygląda na to, że obie świetnie sobie radzą. Rosati świętowała pierwsze urodziny swojej pociechy i podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem.

Choć podobnie jak Anna Lewandowska, Rosati bardzo pilnuje prywatności swojej córki, nie unika dzielenia się zdjęciami, na których pozują wspólnie. Tym razem pokazała zdjęcie, na którym z czułością wpatruje się w córeczkę. Jej twarz zakryła emotką w kształcie… aniołka! Choć więc nie możemy przyjrzeć się małej Elizabeth, fotografia jest naprawdę rozczulająca.

Weronika nie ukrywa, że córka jest dla niej całym światem:

Nauczyła mnie dyscypliny. Mam poczucie, że robię coś dla kogoś i muszę być w tym jak najlepsza. Muszę być zdyscyplinowana, by móc funkcjonować po trzech godzinach snu i wszystko w życiu sprytnie ogarnąć. Córka towarzyszy mi przez większość czasu na planie „M jak miłość”. Produkcja zapewniła mnie, że będę mogła tak pracować, by mieć też czas dla niej. Gdy zabieram córkę na plan, łatwiej mi się skupić. Zupełnie mnie nie dekoncentruje. Mam ogromne szczęście, że mogę mieć swoją małą ze sobą w pracy. No i że mam mamę, która mi pomaga… – mówiła w rozmowie z Faktem w dniu urodzin małej Elizabeth

Jak myślicie, Elizabeth też zostanie aktorką? W końcu atmosferę planu zdjęciowego chłonie od małego. 😉

Powrót Weroniki Rosati do „M jak miłość”. Już wiemy, co się wydarzy! Producenci przygotowali prawdziwą bombę! [SPOILER]

Plejada gwiazd na premierze kolekcji Reserved x Vogue British: Kasia Warnke, Weronika Rosati, Magda Mołek, Anna Dereszowska, Magdalena Frąckowiak

Weronika Rosati szczerze o samotnym macierzyństwie. Czy została skrzywdzona przez partnera? [WIDEO]


Weronika Rosati z Elizabeth

Weronika Rosati z Elizabeth

Weronika Rosati - Reserved x Vogue British

Weronika Rosati - Reserved x Vogue British

Weronika Rosati - Mikołajki 2018

Weronika Rosati - Mikołajki 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×