Weronika Rosati i Robert Śmigielski zaręczyli się! Wiemy, kiedy wezmą ślub i jak będzie wyglądał

Weronika Rosati i Robert Śmigielski na spacerze

Weronika Rosati i Robert Śmigielski na spacerze

Weronika Rosati i Robert Śmigielski zaręczyli się

Weronika Rosati nie miała szczęścia do facetów. Długo czekała na tego jedynego. Okazało się, że jest nim właśnie Robert Śmigielski. Para poznała się 5 lat temu, ale na początku nie mieli się ku sobie.

Kiedy w 2013 roku aktorka złamała nogę w wypadku, do którego doprowadził jej ówczesny partner, Piotr Adamczyk, potrzebowała fachowej opieki. I wtedy zaprzyjaźniła się ze znanym ortopedą. Od roku tworzą szczęśliwą parą. Rosati nie przeszkadza różnica wieku między nimi, która wynosi 18 lat, ani to, że lekarz był żonaty i ma czwórkę dzieci. Do zaręczyn doszło już jakiś czas temu. Chcieli utrzymać to jak najdłużej w tajemnicy, by uniknąć nieprzychylnych komentarzy. Weronika jest najszczęśliwszą kobietą na świecie i razem z narzeczonym planują już ślub.

Weronika nie mówi o nim inaczej niż „mój narzeczony”. Nigdy nie była taka szczęśliwa. Weronika tyle razy się już przejechała i cierpiała przez facetów. Tym razem w końcu jest pewna i wie, że to ten jedyny. On też świata poza nią nie widzi – zdradza Super Expressowi dobra znajoma gwiazdy

Para planuje ślub jeszcze w tym roku. Ceremonia ma być skromna, ale szykowna, a zakochana poo uszy Weronika marzy o sukni w stylu swojej idolki Elizabeth Taylor.

Gratulujemy!

Zobacz: Weronika Rosati wyprawiła ukochanemu huczne urodziny. Pomogła jej w tym sama Magda Gessler!

Weronika Rosati - Europejskie Nagrody Filmowe 2016

Weronika Rosati zaręczyła się

Weronika Rosati z chłopakiem

Weronika Rosati i Piotr Śmigielski zaręczyli się


Weronika Rosati z chłopakiem

Weronika Rosati z chłopakiem

Robert Śmigielski i Weronika Rosati poznali się w kwietniu 2016

!!! PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! WERONIKA ROSATI NA ROMANTYCZNYM SPACERZE Z PARTNEREM PO STAROWCE WARSZAWA 02.07.2016 FOT. PAPARATY 03/14

Weronika Rosati dostała od ukochanego kosz czerwonych róż

Weronika Rosati dostała od ukochanego kosz czerwonych róż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×