Szukaj

Weronika Rosati żąda astronomicznych alimentów od byłego partnera? Poznaliśmy oficjalną wersję

Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się w czerwcu 2018 roku. Byli partnerzy, których łączy wspólna córka Elizabeth Rosati, podobno nie mogą dogadać się co do kwestii alimentów. Co na to aktorka?
Weronika Rosati, Robert Śmigielski

Chociaż Weronika Rosati jeszcze do niedawna na tematy prywatne nie wypowiadała się publicznie, to od momentu, w którym rozstała się z Robertem Śmigielskim zdecydowała się opowiedzieć o kulisach związku, który okazał się dla niej koszmarem. Gwiazda publicznie przyznała, że padła ofiarą przemocy fizycznej i słownej.

Od tego momentu w mediach wybuchła dyskusja, w której głos zabrało wiele gwiazd, które w większości stanęły po stronie Weroniki chwaląc ją za niezwykle szczere wyznanie. Sprawa zyskała ogromny rozgłos, głos zabrał nawet Śmigielski, który przyznał, że na temat ten nic nie wie.

Od niedawna kością sporną między dawnymi kochankami jest kwestia alimentów na córkę, która niedawno decyzją sądu otrzymała formalnie nazwisko matki. W kolorowej prasie zaczęły pojawiać się doniesienia, że Rosati żąda od Śmigielskiego wysokich kwot, padła nawet suma oscylująca w okolicach 20 tysięcy złotych miesięcznie. Aktorka plotki postanowiła zdementować plotki:

Pozwólcie, że Wam opowiem, jak jest naprawdę: oczywiście nie ma żadnego żądania z mojej strony alimentów w kosmicznej kwocie 22 tysięcy! Na razie zostałam zepchnięta do roli matki proszącej, której ojciec dziecka narzucił kwotę alimentów, których nie płaci! Co miesiąc muszę się prosić o podstawowe potrzeby Eli. A Eli i tak jest na moim utrzymaniu.

Innego zdania jest Śmigielski, który już w marcu przyznawał, że dbał finansowo o córkę:

Przed narodzinami córki Elizabeth i po jej przyjściu na świat zapewniałem regularne wsparcie finansowe – zapewniał mężczyzna.

Jak myślicie, kiedy ta sprawa się zakończy?

Zobacz: Czyje nazwisko nosi córka Weroniki Rosati? Właśnie zapadła decyzja! Sąd nie miał wątpliwości

Zobacz: Katarzyna Zielińska skomentowała dramat Weroniki Rosati. Żadna inna gwiazda nie zna jej lepiej [WIDEO]

Zobacz: Hanna Lis skomentowała konflikt pomiędzy Weroniką Rosati i Robertem Śmigielskim! Po czyjej jest stronie?


Czy ojcowie powinni płacić alimenty?

×