Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Znamy płeć dziecka Weroniki Rosati! Spełnia się najskrytsze marzenie aktorki!

Weronika Rosati ciąża


Weronika Rosati jest w ciąży

Odkąd Weronika Rosati jest w ciąży, media non stop dyskutują na temat płci nienarodzonego jeszcze dziecka aktorki. Wystarczyło przynajmniej jedno pojawienie się celebrytki na czerwonym dywanie bądź na jakimiś warszawskim evencie, a doniesienia o ciążowych nowościach artystki osiągały szczyt popularności we wszystkich portalach plotkarskich.

Niestety sama zainteresowana bardzo długo flirtowała z mediami i zwlekała z wyjawieniem informacji o płci dziecka. Choć jak się okazuje, to była tylko kwestia czasu i aktorka stopniowała emocje wokół jej brzemiennego stanu.

Jak się udało ustalić magazynowi Party, Weronika Rosati spodziewa się córeczki!

Z informacji, jakie trafiły do mediów, wiemy, że jest to cudowna wiadomość, zwłaszcza dla przyszłej mamy. Rosati wielokrotnie powtarzała, że bardzo pragnie mieć córkę i chciałaby ją nazwać Elżbieta, jako wyraz uwielbienia dla idolki Weroniki. Mowa tutaj o słynnej aktorce Elizabeth Taylor.

Poród Rosati zbliża się wielkimi krokami. Już za 3 miesiące celebrytka urodzi dziewczynkę i dopiero wtedy zobaczymy, czy faktycznie Weronika postanowi spełnić swoje marzenie, o którym, jeszcze przed zajściem w ciążę, tak chętnie opowiadała mediom.

Ciężarna Weronika Rosati na festiwalu w Gdyni 2017 trzeci raz w tej samej sukience!

Weronika Rosati na Simple Creative Products pokazała ciążowy brzuszek

Weronika Rosati na Simple Creative Products pokazała ciążowy brzuszek

Weronika Rosati na 42 Festiwalu Filmów Fabularnych

Weronika Rosati na 42 Festiwalu Filmów Fabularnych

Żałujesz, że Piotr Adamczyk i Weronika Rosati rozstali się?Komentarzy: 2


Mirellka2H | 25 października 2017, 12:10

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 9 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 25 września 2017, 08:57

Starzeje sie w oczach,nie bez przyczyny zadawala sie ze starymi dziadami.


Dodaj komentarz
×