Szukaj

Weronika Rosati dostała rolę życia! Kontuzja i ciąża nie staną jej tym razem na drodze!

Weronika Rosati urodziła córkę

Weronika Rosati urodziła córkę

Weronika Rosati dostała główną rolę w nowym serialu

Weronika Rosati musi być naprawdę szczęśliwa. Gwiazda, która niedawno po raz pierwszy została mamą i wróciła do Polski po luksusowym porodzie w Los Angeles, nareszcie doczekała się swojej wymarzonej roli u polskich producentów. Polsat postanowił obsadzić ją jako jedną z głównych bohaterek w nowym serialu, który zadebiutuje już jesienią:

Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już we wrześniu, a ekipa wchodzi niebawem na plan po bardzo udanych zdjęciach próbnych – wyjawia Fakt

Nie zagra tam sama! Obok niej na pewno wystąpi Julia Wieniawa, której dobra passa zdaje się trwać i trwać! Dla Weroniki ta rola jest również osłodą na wszystkie smutki, bo przez ciążę i wcześniejszą kontuzję straciła kilka świetnych kontraktów:

Bardzo mało pracowałam w ciąży i to był umyślny zabieg. (…) Bardzo dużo propozycji  odrzuciłamTak jak na złość, jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to dostałam główną rolę w amerykańskim serialu, potem jeszcze rolę w filmie, który był kręcony w listopadzie na Dominikanie. Było mi trochę żal. Odrzuciłam też kilka polskich propozycji, jedną międzynarodową produkcję z topowym aktorem. Dużo rzeczy mnie ominęło, ale absolutnie było warto – opowiadała w Dzień Dobry TVN

Dobrze, że teraz już nic nie stanie jej na przeszkodzie i będzie mogła spokojnie rozwijać skrzydła! Jesteście ciekawi jej nowego serialu?

Magda Gessler poucza Weronikę Rosati nawet w kwestii truskawek. Z jej cennej porady skorzysta wielu z was [WIDEO]

Weronika Rosati przez ciążę straciła rolę w amerykańskim hicie! Wyżaliła się w śniadaniówce

Orły 2018: Weronika Rosati w luksusowej mini. Odsłoniła swoje piękne nogi


Weronika Rosati – Wielkanoc 2018

Weronika Rosati – Wielkanoc 2018

Weronika Rosati z córką Elizabeth na zakupach

Weronika Rosati z córką Elizabeth na zakupach

Weronika Rosati – Orły 2018

Weronika Rosati – Orły 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×