Szukaj

Weronika Rosati pokazała córeczkę. Fani są zachwyceni jej uroczą fryzurą: „Loki po mamie”

Weronika Rosati z córką

Weronika Rosati z córką

Córeczka Weroniki Rosati rozczuliła internautów nową fryzurą. Elizabeth ma przesłodkie loki związane w kitkę. Komplementom nie ma końca. Padły porównania do matki.

Weronika Rosati powoli rozkręca swoją karierę za oceanem. Aktorka na co dzień mieszka w Los Angeles i nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Pracę doskonale łączy z macierzyństwem. W grudniu 2017 roku po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka, która otrzymała imię po największej inspiracji Weroniki, czyli Elizabeth Taylor.

Mała Elizabeth jest owocem związku z aktorki z Robertem Śmigielskim. Znany chirurg pomagał aktorce dojść do zdrowia po wypadku. Wybuchło między nimi wielkie uczucie. Rodzicom dziewczynki nie udało się jednak stworzyć trwałej relacji. Ostatecznie po dwóch latach rozstali się w atmosferze skandalu.

Rosati oskarżyła byłego partnera o używanie przemocy. Przez długi czas nie mogli się oni także dogadać w sprawach opieki nad dzieckiem. Sąd zadecydował, że mała Elizabeth będzie mieszkała ze swoją mamą. Weronika postanowiła, że będzie wychowywać dziewczynkę sama. Gwiazda nie ukrywa, że ogromnym wsparciem są dla niej rodzice, którzy chętnie pomagają jej w opiece nad swoją ukochaną wnuczką.

Weronika Rosati pokazała córkę. Elizabeth ma śliczne loczki

Na Instagramie Weronika często pokazuje, jak spędza czas z Elą. Widać, że jest ona jej oczkiem w głowie. Gwiazda bardzo się stara, by zapewnić swojej córce spokojne i pełne miłości dzieciństwo oraz całą moc atrakcji, szczególnie gdy odwiedzają nowe dla Elizabeth miejsca.

Z każdą nową publikacją widzimy, jak rośnie i zmienia się córka Rosati, która może pochwalić się ślicznymi blond włosami. Jej urocze loczki za każdym razem rozczulają internautów, tak, jak jej najnowsza fryzura.

Mój weekend, mój każdy dzień, moje wszystko – napisała Weronika.

Fani nie mogą nachwalić się urody małej Elizabeth. Twierdzą, że włosy odziedziczyła po mamie.

  • Loki po mamie.
  • Śliczne ma te włoski.
  • Jak mama – fajne ubrana, skoncentrowana i te włoski.
  • Śliczności.

Zobaczcie, jaki z niej cukiereczek.


Weronika Rosati - córka Elizabeth

Weronika Rosati - córka Elizabeth

Weronika Rosati z córeczką Elizabeth na plaży

Weronika Rosati z córeczką Elizabeth na plaży

Weronika Rosati pochwaliła się fryzurą

Weronika Rosati pochwaliła się fryzurą

Dodaj komentarz

  • kolkaa pisze:

    Ludzie , litości, czy wasze dzieci są inne, mniej urocze, co tu wypisują za bzdury, kto tak lansuje różnych celebrytów i ich przeciętne dzieci.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×