Córka Weroniki Rosati świętuje 4. urodziny. O stylizację Elizabeth zadbała znana babcia, projektantka Teresa Rosati. Jak uroczo!

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weroniki Rosati świętuje 4. urodziny córki. Pokazała Elizabeth w pięknej sukience projektu babci, Teresy Rosati.

Weronika Rosati od lat ma już ugruntowaną pozycję w branży filmowej. Aktorka zdecydowała, by spróbować swoich sił w Hollywood. Przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie mieszka razem z córeczką Elizabeth. Na co dzień dzieli bycie mamą z pracą na planach filmów i seriali, i radzi sobie z tym doskonale. Jej kariera się rozwija, a córeczka rośnie zdrowo i pięknie rozwija się na naszych oczach. Dumna mam właśnie celebruje jej 4. urodziny.

Weroniki Rosati świętuje 4. urodziny córki

Weronika Rosati w 2017 roku urodziła swoje jedyne do tej pory dziecko, córeczkę Elizabeth. Dziewczynka została nazwana na cześć Elizabeth Taylor i od razu stała się oczkiem w głowie mamy, która przez większość czasu wychowywała ją sama. Aktorka po porodzie oficjalnie postanowiła zakończyć swój związek z ojcem córki, o czym poinformowała kolorową prasę, udzielając mocnego wywiadu.

Rosati dba o prywatność swojej rodziny i w związku z tym nie pokazuje twarzy swojej pociechy. Nie ukrywa, że córka jest dla niej całym światem:

Nauczyła mnie dyscypliny. Mam poczucie, że robię coś dla kogoś i muszę być w tym jak najlepsza. Muszę być zdyscyplinowana, by móc funkcjonować po trzech godzinach snu i wszystko w życiu sprytnie ogarnąć. Córka towarzyszy mi przez większość czasu na planie „M jak miłość”. Produkcja zapewniła mnie, że będę mogła tak pracować, by mieć też czas dla niej. Gdy zabieram córkę na plan, łatwiej mi się skupić. Zupełnie mnie nie dekoncentruje. Mam ogromne szczęście, że mogę mieć swoją małą ze sobą w pracy. No i że mam mamę, która mi pomaga… – mówiła tuż po narodzinach Elizabeth w rozmowie z Faktem.

Córka Weroniki Rosati rośnie jak na drożdżach i właśnie skończyła 4 lata. Zdjęciami z tego dnia dumna mam pochwaliła się na Instagramie. Obie pozują w pięknych kreacjach, a o stylizację wnuczki zadbała Teresa Rosati. Mała solenizantka wygląda niezwykle uroczo!

Let the celebrations begin Happy bday Elizabeth🤍 moja sukienka @louwomensfashion , sukienka Eli @teresamariarosati

Pod uroczymi kadrami nie brakuje życzeń dla małej solenizantki. Trzeba przyznać, że zdjęcia są urocze.


Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Weronika Rosati - urodziny Elizabeth

Komentarze

 • Gość pisze:

  Biedne dziecko jeszcze nieświadome, że matka zaplanowała już jej przyszłość i może zapomnieć o realizowaniu WŁASNYCH marzeń. Rosati, rzekomo feministka zamiast propagować ciało-pozytywność to tak retuszuje zdjęcia, że wygląda jak postać anime, chciałaby mieć tak długie i zgrabne nogi, wcięcia w talii tez nigdy nie miała. Kompleksy i tyle !!!

 • LidiaGość pisze:

  Szczęścia i radości po całości! I wreszcie roli godnej talentu! Lubimy,podziwiamy i czekamy!

 • Gość pisze:

  Ładna mama ,Ładna córka tylko wam zdrowia życzę

 • Monika pisze:

  Małe dziecko a wytapirowane jak babcia…jej babcia.

 • Gość pisze:

  Tak wydluzyla swoje krotkie nogi, ze krok powinna mieć w okolicach pepka.
  Mozna już mowic o syndromie byAnn. :))

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×