Weronika Marczuk potwierdziła ciążę i zdementowała imię dla dziecka. Jest też apel do mediów

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk jest w ciąży. Gwiazda oficjalnie skomentowała doniesienia tabloidów. Rzeczywiście urodzi dziewczynkę i nazwie ją mama?

O tym, że Weronika Marczuk jest w ciąży, nieoficjalnie mówi się od poniedziałkowych wczesnych godzin rannych. Według medialnych doniesień jurorka You can dance spodziewa się pierwszego dziecka, córeczki, której da na imię Ania.

Zobacz:Marczuk jest w ciąży! Płeć i imię dziecka znane

Weronika Marczuk potwierdziła ciążę. Jakiej płci jest maleństwo?

Chociaż Weronika przez długi czas milczała, postanowiła odnieść się do spekulacji tabloidów. Była żona Cezarego Pazury w rozmowie z Plejadą, potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Czy dziecko Weroniki Marczuk będzie miało na imię Ania? To jednak takie pewne nie jest:

Tak, potwierdzam, że jestem w ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły, to nie zadecydowaliśmy jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę.

Zobacz: Rihanna ukrywa ciążę? Najnowsze zdjęcia namieszały w mediach. Tak samo jak jej opowieści o ślubie

Weronika Marczuk, 2011 rok

Weronika Marczuk, 2011 rok

Marczuk przyznała, że maleństwo będzie spełnieniem jej marzeń. Przy tej okazji zwróciła się z prośbą o uszanowanie prywatności jej rodziny:

Na tym etapie bardzo muszę dbać o spokój emocjonalny oraz siebie, dlatego też dziękując za życzliwe zainteresowanie, proszę o bezpieczny czas do rozwiązania ciąży.

Była żona Cezarego Pazury, obecnie mieszka poza Polską. Prawdopodobnie jednak kiedy tylko dziecko się pojawi, powróci do kraju. Układa jej się dobrze zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Od kilku lat jest w bardzo szczęśliwym związku. Jej wybrankiem jest Polak, którego tożsamości była jurorka You can dance zdradzić nie chciała:

Mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo dobrze. Jestem z kimś od siedmiu lat. To Polak.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Kim jest Weronika Marczuk?

Weronika Marczuk urodziła się na Ukrainie. Do Polski przyjechała w wieku 20 lat. Kilka lat później poznała Cezarego Pazurę, którego poślubiła w 1995 roku. Ich małżeństwo przetrwało aż 12 lat. Kiedy się rozwiedli, wróciła do panieńskiego nazwiska.

Przez cztery edycje była jurorką programu You Can Dance. W jury zasiadała razem z Agustinem Egurolą oraz Michałem Pirógiem. Obecnie Marczuk pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, a na co dzień mieszka w Kijowie. Dodatkowo jest prezesem spółki i szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet.

Weronika Marczuk na starych zdjęciach

Weronika Marczuk na starych zdjęciach

Zobacz: Sylwia Grzeszczak jest w ciąży? Gwiazda wreszcie pokazała brzuch i rozwiała wszystkie wątpliwości


Weronika Marczuk - 6. odcinek Tańca z Gwiazdami 2019

Weronika Marczuk - 6. odcinek Tańca z Gwiazdami 2019

Weronika Marczuk kibicowała Juventusowi Turyn

Weronika Marczuk kibicowała Juventusowi Turyn Fot. JastrzabPost

Weronika Marczuk przed metamorfozą

Weronika Marczuk przed metamorfozą Fot. ons

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×