Weronika Marczuk na spacerze z trzymiesięczną córeczką. Obcisła sukienka doskonale podkreśliła jej sylwetkę

Weronika Marczuk z córką na spacerze

Weronika Marczuk z córką na spacerze

Weronika Marczuk pokazała się trzy miesiące po porodzie. Gwiazda udowodniła, że już zdążyła wrócić do formy. Znowu zachwyca swoją sylwetką.

Weronika Marczuk w styczniu po raz pierwszy została mamą. Jak sama przyznała, długo czekała na odpowiedniego partnera, z którym chciałaby założyć wymarzoną rodzinę. Miłość życia znalazła dopiero po 40-stce. Później przyszły problemy z donoszeniem kolejnych ciąż. Zdecydowała się skorzystać z metody in vitro. Po siedmiu latach starań na świecie pojawiła się jej córeczka Ania.

Weronika już kilka lat temu wycofała się z show-biznesu. Wróciła do swojej ojczyzny – na Ukrainę. Długo utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy. Dopiero będąc w szóstym miesiącu, udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym pochwaliła się mocno już zaokrąglonym brzuszkiem.

Przyznała wtedy, że pierwsze pięć miesięcy było dla niej bardzo trudnym czasem. Nie czuła się najlepiej, dlatego unikała publicznych wystąpień. Od momentu narodzin córki nie ukrywa już swojego szczęścia. Jej Instagram pęka w szwach od zdjęć uroczego bobaska.

Weronika Marczuk po porodzie

Weronika w ostatnim poście pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego spaceru. Razem ze swoją mamą i córeczką postanowiły skorzystać ze sprzyjającej pogody. W trosce o bezpieczeństwo swoje i innych zasłoniły usta i nos profesjonalną maseczką.

Gwiazda szczęśliwymi chwilami postanowiła podzielić się z internautami obserwującymi jej poczynania. Po kilku tygodniach przymusowej kwarantanny cieszy ją nie tylko możliwość spaceru z dzieckiem, ale również kontakt z budzącą się do życia przyrodą. Wiosna to ulubiona pora roku Marczuk.

Oszalałam ! Tylko tak mogę opisać radość z tego piękna, które choć trochę, ale oddają mam nadzieje te zdjęcia Cudo- MAGNOLII. A jeszcze większej radości memu sercu dodaje kilka rzeczy: – pierwszy swobodny spacer od dawna z ukochaną Anulką i moją kochaną Mamusią

View this post on Instagram

Oszalałam ! Tylko tak mogę opisać radość z tego piękna, które choć trochę, ale oddają mam nadzieje te zdjęcia Cudo- MAGNOLII ❤️ A jeszcze większej radości memu sercu dodaje kilka rzeczy: – pierwszy swobodny spacer od dawna z ukochaną Anulką???? i moją kochaną Mamusią ❤️ i UWAGA ! Chce tu serdecznie podziękować za wsparcie i pomoc z MASKAMI ????????????Okazało się to nie lada wezwaniem i wczoraj aż dwóch stron dostaliśmy super dobre maseczki od przyjaciół ???????????? Dziękujemy całą rodziną @Konrad Wojterkowski i @adam.bilik ???? ????????. Życzę by każdy miał takich dobrych ludzi wkoło, wtedy nie zginiemy ???????? #Rodzina#przyjaciele#spacerzdzieckiem#natura#miłość

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Nie sposób nie zauważyć, że Weronika Marczuk zaledwie 4 miesiące po porodzie może pochwalić się świetną figurą. Dopasowana sukienka pokazuje, że po nadprogramowych kilogramach i ciążowym brzuszku nie pozostał już nawet ślad. Była żona Cezarego Pazury świetnie wygląda i tak też się czuje.


Weronika Marczuk spacer z córką

Weronika Marczuk spacer z córką

Weronika Marczuk spacer z córką

Weronika Marczuk spacer z córką

Weronika Marczuk spacer z córką

Weronika Marczuk spacer z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×