Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn rozstali się! „Zakończyłam etap w życiu”

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn nie są już parą. Aktorka w wywiadzie dla dwutygodnika Flesz skomentowała ostatnie doniesienia na temat ślubu. Okazuje się, że plotki były bardzo przesadzone, a ona z reżyserem pozostaje już jedynie w relacjach przyjacielskich.

Chyba czas wyjaśnić tę sprawę. Moje serce jest wolne. A poza tym skąd w ogóle takie pytanie? [o ślub – przyp. red] Z Mitją pokazaliśmy się kilka razy publicznie, ale przecież nigdy nie mówiłam, że jesteśmy w związku. Jesteśmy przyjaciółmi. Zakończyłam jeden etap w życiu i rozpoczynam drugi, w Warszawie. Na razie nikogo nie szukam – powiedziała.

Weronika Książkiewicz ma jasno sprecyzowane oczekiwania wobec partnera i związku.

W paru sprawach jestem bardzo staromodna. Uważam, że to facet ma zdobywać kobietę, a ona powinna się czuć w związku właśnie kobietą, a nie pracownikiem na etacie. Bo dążąc do samodzielności, zwolniłyśmy facetów z obowiązków i to był nasz największy błąd. Teraz robimy wszystko. Pracujemy, dbamy o dom, dzieci, wybór szkoły, remonty, kredyty… A ja bym chciała w związku czuć się „zaopiekowaną” kobietą – wytłumaczyła.

Weronika Książkiewicz nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie zdecydowała się na zakończenie związku. Agnieszka Szulim też już jest singielką (zobacz: Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski rozstali się!).

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn

Fotografia: ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×