Weronika Książkiewicz pokazała dużo zdjęć z partnerem. Ujawniła go światu i zdobyła się na poruszające słowa

Weronika Książkiewicz pokazała światu swojego partnera! Pierwszy raz zdecydowała się ujawnić jego wizerunek. Spowodowała to trudna sytuacja, w której para się znalazła. Co napisała aktorka?

Weronika Książkiewicz jest zakochana. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Od dawna plotkuje się, że w życiu aktorki pojawił się nowy mężczyzna, którego tożsamość ciągle owiana jest tajemnicą. Gwiazda niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dzięki czemu udaje się jej w spokoju budować relację.

Na premierze filmu Mayday, w którym Weronika zagrała jedną z głównych ról, pojawiła się w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Prawdopodobnie był to jej partner. Wtedy uchyliła nieco rąbka tajemnicy w wywiadach.

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN wyznała, że stara się dbać o miłość jak o największy skarb, dlatego jest tajemnicza, ale nie ukrywa, że wsparcie bliskich jest istotne podczas tak ważnych dni, jak premiera filmu.

Jest to dla mnie jak taki skarb, który staram się chronić. Ale wiadomo, że premiera jest świętem dla nas, dla artystów i jest fajnie jak mamy wsparcie bliskich osób. Ale im coś jest dla mnie cenniejsze, tym bardziej to chroni – powiedziałą wtedy.

Z kolei w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała wprost:

To jest coś dla mnie tak cennego, że to chowam do szkatułki i tam trzymam. Tak jak ze skarbami. Trzyma się je głęboko w szkatułce, w sejfie.

Weronika Książkiewicz pokazała partnera

Co spowodowało, że Weronika Książkiewicz zdecydowała się pokazać swojego partnera na Isntagramie. Wyjaśniła w opisie zdjęć z ukochanym.

Okazuje się, że zamknięcie granic, spowodowane przez pandemię, rozdzieliło ją z ukochanym, który nie jest Polakiem i nie mieszka w naszym kraju. Tęsknota tak bardzo doskwiera gwieździe, że postanowiła się tym podzielić ze swoimi fanami. Opublikowała serię zdjęć z przystojnym brunetem o egzotycznych rysach, zdradziła także, że ma na imię Hezi. Wpis pokazuje, jak bardzo Weronika jest zakochana w partnerze.

Normalnie nie dziele sie takimi zdjęciami ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna , próbuje zachować spokój ale troche juz wariuje i chodzę po ścianach krótko mowiac straszne tęsknie . HEZI you are my treasure, I miss you so much…. naprawdę mi odbiło ze cos takiego wstawiłam. Czy jest tu ktoś kto tez tak został rozdzielony ? Jest to bardzo ciężkie ale wierze w to ze to co sie teraz dzieje połączy juz na wieki . AMEN – napisała.

Szczęście i miłość na twarzach zakochanych dostrzegli także internauci, którzy komentując, życzą parze jak najszybszego spotkania. Być może wkrótce Weronika Książkiewicz zdradzi nieco więcej na temat tajemniczego bruneta.


Weronika Książkiewicz z partnerem

Weronika Książkiewicz z partnerem

Weronika Książkiewicz z partnerem

Weronika Książkiewicz z partnerem

Weronika Książkiewicz z partnerem

Weronika Książkiewicz z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×