Szukaj

Weronika Książkiewicz opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. „Na ten dzień czekałam bardzo długo…”

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz na Instagramie dodała nowe zdjęcie, na którym pozuje w białej sukni. Zdradziła, że w jej życiu miało miejsce ważne wydarzenie. Jakie?

Weronika Książkiewicz jakiś czas temu ujawniła, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Na premierze filmu Mayday towarzyszył jej przystojny mężczyzna. Nie umknęło to uwadze obecnych na wydarzeniu dziennikarzy, którzy zaczęli zadawać pytania. Gwiazda była powściągliwa w komentarzach. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała jedynie:

To jest coś dla mnie tak cennego, że to chowam do szkatułki i tam trzymam. Tak jak ze skarbami. Trzyma się je głęboko w szkatułce, w sejfie.

W kolejnych tygodniach okazało się, że aktorka i jej partner są w związku na odległość. Na początku pandemii koronawirusa, zakochani zostali rozdzieleni. Książkiewicz nie potrafiła ukryć tęsknoty. Pokazała zdjęcia z ukochanym, w opisie zdradziła, że bardzo za nim tęskni:

Normalnie nie dziele się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna, próbuje zachować spokój, ale trochę już wariuje i chodzę po ścianach krótko mówiąc straszne tęsknię. HEZI you are my treasure, I miss you so much.

Okazało się, że Weronika spotykała się z 57-letnim Heskelem Nathanielem, dyrektorem zarządzającym i akcjonariuszem firmy deweloperskiej (więcej pisaliśmy tutaj).

Weronika Książkiewicz w białej sukni ślubnej. Co na to internauci?

Weronika Książkiewicz stara się być aktywna w sieci, gdzie co jakiś czas zdradza wybrane ciekawostki z życia prywatnego. W piątek pokazała zdjęcie, na którym pozuje w białej sukni z długim trenem. W opisie ujawniła, że bardzo długo czekała na ten dzień. Wreszcie się przeprowadza:

Na ten dzień czekałam bardzo długo. Dzień Dobry, przeprowadzam się.

Internauci są zachwyceni, czego nie ukrywają w komentarzach:

  • Brawo! Miej wspaniałą pierwszą noc na nowym – napisała Olga Bołądź.
  • Piękna suknia. Świetnie się prezentujesz w tej scenografii.
  • Wyglądasz oszałamiająco. Nie mogę się napatrzeć.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Weronika Książkiewicz wygląda świetnie.


Weronika Książkiewicz zmieniła mieszkanie

Weronika Książkiewicz zmieniła mieszkanie

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z partnerem

Weronika Książkiewicz z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×