Piękna Weronika Książkiewicz pokazała swojego 9-letniego synka! Chłopiec bardzo wyrósł i wygląda identycznie jak słynna mama!

Weronika Książkiewicz, świat według kiepskich

Weronika Książkiewicz pokazała swojego 9-letniego synka

Weronika Książkiewicz pochwaliła się swoim synkiem – Borysem, który świętuje 9 urodziny. Chłopiec to klon Weroniki! Gwiazda wkleiła piękne foto z chłopcem. Zobacz jak bardzo są do siebie podobni.

Mało kto wie, że piękna polska aktorka – Weronika Książkiewicz jest szczęśliwą mamą sporego już kawalera. Gwiazda ma bowiem wspaniałego syna – Borysa Aleksandra, którego ojcem jest jej były partner – Krzysztof Latek. Borys jest zatem oczkiem w głowie opiekuńczej mamy, ostatnio paparazzi przyłapali mamę z synem na wspólnych weekendowych zakupach i kolacji w luksusowej restauracji. Weronika bardzo rzadko sama chwali się swoim dzieckiem, pokazała raz Boryska w Dzień Dziecka, ostatnio zrobiła kolejny wyjątek, a miała ku temu szczególną okazję.

Borys skończył 9 lat! Z tej okazji Weronika wkleiła na swój profil cudną fotkę z synkiem, dołączając do niej wzruszający komentarz.

Mój najlepszy przyjaciel, już 9 lat razem. Dziękuje ze mnie wybrałeś #love #purelove #birthday #birthdaycake – napisała Weronika

Na fotce widać ogromne podobieństwo Borysa do słynnej mamy. Ten miły fakt wychwycili także czujni internauci, którzy natychmiast wkleili mnóstwo komentarzy oraz gratulacji dla dzielnej mamy i jej królewicza.

Wszystkości dla Borysa

Jak dwie krople czekolady

A ja myślałam, że to Ty kiedyś i dziś!

Nie wierze, ze to już 9 lat

Klon mały

Ale podobny do mamusi

Jacy jesteście podobni

Cała Mamusia❤️

Jakie podobieństwo

Przystojniak

Zobaczcie , jak dwie krople wody!

 

 

 

 

 

 

Zapytaliśmy Weronikę Książkiewicz o rozstanie z Markiem Bukowskim. Wygląda to ciekawiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać! [WIDEO]

Weronika Książkiewicz była zdradzana! Pierwszy raz opowiedziała swoją bolesną historię: „Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział”

 


Weronika Książkiewicz pokazała synka

Weronika Książkiewicz pokazała synka

Weronika Książkiewicz pierwszy raz pokazała swojego synka Borysa

Weronika Książkiewicz pierwszy raz pokazała swojego synka Borysa

Weronika Książkiewicz zabrała syna na weekend do posiadłości Ferenstein

Weronika Książkiewicz zabrała syna na weekend do posiadłości Ferenstein

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×