Weronika Książkiewicz powiedziała „nie” swojemu ukochanemu. Gwiazda stanęła przed trudnym wyborem

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz twierdzi, że w końcu odnalazła wymarzoną miłość. Niestety pandemia koronawirusa przerwała jej szczęście. Teraz gwiazda musiała odmówić swojemu ukochanemu. O co ją poprosił?

Weronika Książkiewicz nie czuła się tak dobrze od dawna. Wszyscy, którzy ją znają, twierdzą, że nie pamiętają kiedy była ostatnio tak szczęśliwa. Choć jeszcze niedawno aktorka była raczej powściągliwa w komentowaniu swojej relacji, to wszystko zmieniło się po premierze filmu Mayday, na której pojawiła się razem z partnerem. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała:

To jest coś dla mnie tak cennego, że to chowam do szkatułki i tam trzymam. Tak jak ze skarbami. Trzyma się je głęboko w szkatułce, w sejfie.

Weronika Książkiewicz zakochana. Kim jest jej partner?

Weronika o swojej miłości opowiedziała na Instagramie. Zdobyła się wtedy na bardzo osobiste wyznanie. Zamieściła zdjęcie ze swoim ukochanym, informując przy okazji, że pandemia koronawirusa zmusiła ich do rozłąki. Gwiazda w czasie jego nieobecności odczuwa wielką tęsknotę.

Normalnie nie dziele sie takimi zdjęciami ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna , próbuje zachować spokój, ale troche juz wariuje i chodzę po ścianach. Krótko mowiac straszne tęsknie. HEZI jesteś moim skarbem. Bardzo za Tobą tęsknie!

Heskel Nathaniel to z pochodzenia Izraelczyk, mieszkający na co dzień w Berlinie. Spełnia się zawodowo jako dyrektor zarządzający. Jest także akcjonariuszem firmy deweloperskiej. Dlatego też musi być na miejscu, by doglądać biznesu.

Weronika Książkiewicz musiała odmówić partnerowi

Jeszcze przed rozpoczęciem pandemii para nie spotykała się zbyt często. Jednak zawsze istniała możliwość, by jej ukochany przyleciał do Polski. Za każdym razem czuł się w naszym kraju świetnie. Poznał między innymi Tomasza Karolaka.

Aktualnie zakochanym musi wystarczyć jedynie rozmowa przez internet. Nie widzieli się już od kilku miesięcy. Weronika zdaje sobie sprawę z tego, że taka miłość na odległość nie zastąpi codziennych kontaktów. Co więcej, może nie wytrzymać próby rozstania, dlatego jej partner miał dla niej propozycję.

Hezi chciałby, żeby Weronika przeprowadziła się do Niemiec i tam sobie spokojnie razem żyli – donosi informator Na żywo.

Gwiazda bardzo poważnie zastanawiała się nad tym, jednak ostatecznie odmówiła partnerowi.

Córka absolutnie nie ma teraz takich planów. Ja na pewno bym o nich wiedziała – wyznała mama gwiazdy, Beata Książkiewicz.

Wszystko to przez wzgląd na syna Borysa, który ma w Warszawie szkołę oraz swoich znajomych. Aktorka nie chce wywracać mu życia do góry nogami. Tutaj także jest jego ojciec, Krzysztof Latek, z którym chłopiec ma bardzo silną więź.

Ukochanym nie pozostaje na razie nic innego, jak dbać o związek na inne sposoby. Para rozmawia ze sobą na Skypie, wysyłają czułe SMS i długie e-maile.


Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×