Szukaj

Koniec romansu? Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski już zdążyli się rozstać!

Weronika Książkiewicz Marek Bukowski

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się

Weronika Książkiewicz do tej pory nie miała szczęścia do mężczyzn, więc gdy w mediach pojawiły się plotki o romansie z przystojnym Markiem Bukowskim, który – swoją drogą – nie posiadał do tej pory szczęścia do kobiet, fani byli przeszczęśliwi.  Ona porzucona, on niedawno sfinalizował rozwód, ich miłość rozkwita na planie zdjęciowym. Prawie jak w filmie! Niestety, ten nie miał szczęśliwego zakończenia.

Jak donosił kilka miesięcy temu Dobry Tydzień, parę spotkało to, co wiele innych aktorskich duetów – niespodziewanie zaczęli przenosić uczucia z ekranu do życia!

To romansowy wątek. Weronika jako Lidia zatrudniła się w firmie Krzysztofa, którego gra Marek i użyła swoich wdzięków, by go uwieść. Udało się jej. Co będzie dalej, przekonamy się we wrześniu w nowym sezonie. Na pewno jest między aktorami chemia – wyjaśniła osoba z produkcji

Wygląda jednak na to, że chemia nie wystarczyła. Weronikę widziano w towarzystwie Marka kilka razy, paparazzi przyłapali ich nawet z synami na mieście – sprawiali wrażenie szczęśliwych. Jak wyjawia Flesz, szczęście nie trwało długo, a ich związek jest już tylko przeszłością. Dlaczego się rozstali?  Tego nie wiadomo, ale podobno zrobili to w zgodzie, bez niepotrzebnych dramatów.

Myślicie, że Weronika następnym razem zakocha się już na stałe?

Weronika Książkiewicz była zdradzana! Pierwszy raz opowiedziała swoją bolesną historię: „Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział”

 

Z kim trenuje Weronika Książkiewicz? Wyjawiła kto sprawia, że jej ciało jest tak seksowne! [WIDEO]

Przyłapani na gorącym uczynku? Weronika Książkiewicz ma romans z gwiazdą „Leśniczówki”


Weronika Książkiewicz - premiera filmu

Weronika Książkiewicz - premiera filmu "Planeta Singli 2"

Weronika Książkiewicz - gwiazdy w

Weronika Książkiewicz - gwiazdy w "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Mariusz Szydeł i Weronika Książkiewicz w Hotel Narie Resort& SPA

Mariusz Szydeł i Weronika Książkiewicz w Hotel Narie Resort& SPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×