Weronika Książkiewicz szczęśliwie zakochana! Aktorka ma nowego partnera

Weronika Książiewicz nowy związek

Weronika Książiewicz nowy związek

Nowy związek Weroniki Książkiewicz

Weronika Książkiewicz ma nowego partnera? Aktorka niedawno została przyłapana na randce z tajemniczym brunetem. Co wiadomo na jego temat? 

Weronika Książkiewicz przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Do niedawna wszelkie próby ze strony aktorki na ułożenie sobie życia u boku mężczyzny marzeń kończyły się niepowodzeniem. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda wreszcie spotkała tego jedynego, a jest nim „tajemniczy brunet”.

Chociaż tożsamość mężczyzny na ten moment nie jest znana, a sama Weronika milczy na jego temat, wygląda na to, że nowy partner świetnie dogaduje się z synem aktorki. Spotkali się bowiem w trójkę:

Syn aktorki towarzyszył parze na spacerze. Zapewne nowy chłopak mamy nie jest dla niego zaskoczeniem – informuje Twoje Imperium. 

To podobno niejedyna zmiana w życiu Weroniki. Gwiazda serialu Leśniczówka podobno pogodziła się ze swoim partnerem Krzysztofem Latkiem, z którym poróżniła ją kwestia opieki nad synem Borysem. Dawni kochankowie spotkali się przecież w sądzie:

Aktorka wygrała sprawę, emocje opadły i dziś z dawnym ukochanym łączy ją nić sympatii. Gdy się spotykają, nie ma wrogości i – co wcześniej nie wchodziło w grę – nawet wymieniają przyjacielskie pocałunki na do widzenia – czytamy w tygodniku.

Nic więc dziwnego, że aktorka ma wreszcie spokojną głowę do tego, by skupić się na sobie i służbowych obowiązkach. Przypomnijmy w ostatnim czasie nie tylko pojawiła się na premierze Planety Singli, ale także uczestniczyła w obozie Ani Lewandowskiej, z którego wróciła odmieniona:

Po obozie mam 2 kilogramy więcej. Ja po sobie wiem – mogę to powiedzieć- dziewczyny nie ważmy się tyle, bo to może wykończyć osobę, która stara się zrzucić zbędne kilogramy i nawet Ania to powiedziała, że czasami trzeba odpuścić, przestać o tym myśleć i wtedy przychodzą te efekty.

Jak myślicie, czy zrobiła to dla nowego wybranka?

Gwiazdy na premierze filmu „Planeta Singli 3”: Weronika Książkiewicz, Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha

Gwiazdy na urodzinach Fundacja Wiewiórki Julii: Marcelina Zawadzka, Weronika Książkiewicz, Karolina Szostak

Weronika Książkiewicz przytyła na obozie Anny Lewandowskiej. I jeszcze się z tego cieszy! [WIDEO]


Weronika Książkiewicz - Planeta Singli 3 premiera

Weronika Książkiewicz - Planeta Singli 3 premiera

Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Weronika Książkiewicz - Guess 2018

Weronika Książkiewicz - Guess 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×