Szukaj

Weronika Książkiewicz była zdradzana! Pierwszy raz opowiedziała swoją bolesną historię: „Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział”

Weronika Książkiewicz była zdradzana

Weronika Książkiewicz zaczęła treningi po zdradzie partnera

Nie wszystkie historie miłosne kończą się ślubem, dziećmi i szczęśliwym zakończeniem. Wiele z nich to ślepe uliczki, bolesne rozczarowania i ból, który pomaga am kształtować naszą osobowość. Weronika Książkiewicz, która pojawiła się właśnie na okładce Be Active, zdobyła się na mocne wyznanie na swoim Instagramie. Po raz pierwszy przyznała, że należy do grona kobiet, które były zdradzane.

Emocjonalny wpis zakończyła puentą, w której wyjaśniła, że swój ból zamieniła w motywację. Nie zmieniało to jednak faktu, że czuła się okropnie:

Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć. Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą. Początkowo było to niewinne, ale w pewnym momencie stało się tak oczywiste, jak kawa o poranku. Treningi stały się dla mnie ważne, a samopoczucie i mniejszy rozmiar garderoby to mój puchar. Okładka jest dla mnie ważna. Przypomina mi, że warto zrobić coś dla siebie. Tylko dla siebie. 2 lata temu wstałam i ruszyłam jak Forrest Gump. Z tą różnicą, że ja nie zamierzam się zatrzymać.

Wygląda na to, że nie tylko „zwykli” ludzie muszą zmagać się z problemami sercowymi. Na szczęście Weronika znalazła idealny sposób na to, by zamienić osobistą porażkę w sukces. Teraz wygląda jak gwiazda Playboya i sama mogłaby zostać trenerką!

Z kim trenuje Weronika Książkiewicz? Wyjawiła kto sprawia, że jej ciało jest tak seksowne! [WIDEO]

Plejada gwiazd na premierze filmu „Planeta Singli 2”: Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Izabella Miko, Maffashion, Agnieszka Więdłocha

Ubrana na czarno Anna Lewandowska w t-shircie za 1300 złotych na Targach Książki. Zrobiła zamieszanie od samego wejścia


Weronika Książkiewicz na okładce Be Active

Weronika Książkiewicz na okładce Be Active

Weronika Książkiewicz - premiera filmu

Weronika Książkiewicz - premiera filmu "Planeta Singli 2"

Weronika Książkiewicz - gwiazdy w

Weronika Książkiewicz - gwiazdy w "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×