Szukaj

Złoty Bilet w „Top Model”! Jury nie widziało jeszcze takiej piękności. Mieli tylko jedno zastrzeżenie

Złote Bilet w Top Model

Złote Bilet w Top Model

Weronika Kaniewska dostała Złoty Bilet w Top Model. Oto pierwsza oficjalna finalistka nowej edycji programu. Jej uroda zapiera dech, a rodzinna historia mrozi krew w żyłach. Kim jest Kika?

W najnowszym odcinku Top Model nie zabrakło wrażeń. Widzieliśmy, jak o miejsce w dalszym etapie walczą sportowcy, matki, para lesbijek czy przystojny naukowiec. Choć wszyscy zachwycili urodą, to nikt nie zrobił tak ogromnego wrażenia na jury, jak ona. Weronika Kaniewska, pieszczotliwie nazywana przez najbliższych Kika, zdobyła Złoty bilet. Jako jedyna uczestniczka prosto z castingu trafiła do Domu Modelek.

Kim jest Weronika Kika Kaniewska?

Weronika Kaniewska ma 19 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Jej największą pasją jest jazda konna, której z sukcesem oddaje się już od dzieciństwa. Nietypowa uroda Kiki od razu przykuła uwagę samej Joanny Krupa, która osobiście zadzwoniła na Zoomie do dziewczyny, aby przeprowadzić z nią rozmowę. Sama gwiazda była tak podekscytowana krótkim wywiadem, że nie czekając ani chwili dłużej, powiedziała:

Jak zobaczyłam to zdjęcie, powiedziałam sobie OMG, muszę z tą dziewczyną porozmawiać. Jezu, jakie to jest piękne zdjęcie!

Weronika jest pewną siebie nastolatką, która jest otwarta na nowe doświadczenia. Do programu przyjechała z mamą, która bardzo ją wspiera i motywuje do tego, aby korzystała z życia i zbierała nowe doświadczenia. Choć udział w programie to duży skok w przyszłość, daje jej niepowtarzalną szansę na wejście do świata mody. Nie wie, czego może oczekiwać od życia i kariery w modelingu, jednak nie boi się ryzyka i z podniesioną głową wchodzi do programu, bo jak sama przyznała – nie ma nic do stracenia. Teraz już tylko może zyskać.

Weronika podczas castingu podzieliła się ciężką historią z życia prywatnego. Kandydatka na modelkę wcześnie straciła brata. Zmarł zaraz po narodzinach, miał agenezję płuc. Dodatkowo opowiedziała o trudnej relacji swoich rodziców, którzy rozstali się i dopiero od niedawna znowu zaczęli ze sobą utrzymywać kontakt.

View this post on Instagram

New test by @karolina_fafinska🧚🏻‍♀️

A post shared by Kika (@weronikakaniewskaa) on

Top Model: Weronika Kaniewska dostała Złoty Bilet. Wideo z castingu

Niebanalna uroda Weroniki, długie kasztanowe włosy i magnetyzujące spojrzenie od razu skradły serca jury. Podczas sesji z Marcinem Tyszką wszyscy byli zachwyceni jej fotogenicznością. W tej edycji nikt nie usłyszał tylu wielu komplementów co ona.

Joanna Krupa na widok jednego ze zdjęć Tyszki przyznała, że Weronika przypomina jej modelki z lat 90. Porównała ją do Stephanie Seymour.

Nie widziałam jeszcze nikogo lepszego w tym sezonie na castingach – przyznała.

Katarzyna Sokołowska skwitowała błyskawicznie:

Warunki totalne!

Jurorzy mieli tylko jedną uwagę do Weroniki. Zarzucili jej brak pewności siebie. Zwrócili uwagę na to, że za mało wierzy w swoje warunki i obawiają się, że z takim podejściem jej kariera może nie wypalić tak, jak oni by tego chcieli. Kaniewska obiecała poprawę.

Weronice kibicują również finaliście poprzednich edycji. W komentarzach na oficjalnym profilu Top Model na Instagramie mogliśmy przeczytać pełne zachwytów wpisy. Oto tylko kilka z nich:

  • Dawid Woskanian: Co tu dużo mówić, zasłużony złoty bilet, ma taką urodę, że w tej dziedzinie może robić wszystko.
  • Mateusz Maga: Congrats. Ma świetne warunki.
  • Ewa Niespodziana: O tak!

Czy już w drugim odcinku poznaliśmy zwyciężczynię 9. edycji Top Model? Przypomnijmy, że Złoty Bilet jest tylko jeden i trafia w ręce najlepszego. Rok temu otrzymała go Klaudia El Dursi.


Weronika Kaniewska - Top Model 9 złoty bilet

Weronika Kaniewska - Top Model 9 złoty bilet

Weronika Kaniewska - Top Model 9 złoty bilet

Weronika Kaniewska - Top Model 9 złoty bilet

Weronika Kaniewska - Top Model 9 złoty bilet

Weronika Kaniewska - Top Model 9 złoty bilet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×