Szukaj

Finał Top Model w atmosferze jeszcze jednego skandalu? Powodem głosowanie SMS. Coś tu poszło nie tak

Finaliści Top Model 9

Finaliści Top Model 9

Weronika Kaniewska jako pierwsza odpadła z finału Top Model 9. Pojawiły się skargi internautów, że nie dochodziły SMS-y wysyłane na zdobywczynię Złotego Biletu. Co piszą?

Weronika Kaniewska, zdobywczyni drugiego w historii Top Model Złotego Biletu, jako pierwsza opuściła finał 9. edycji show TVN. Na oficjalnym Instagramie programu pojawiły się informacje, z których wynika, że SMS-y wysyłane na piękną brunetkę nie dochodziły. Co pisali internauci?

Top Model 9 – finał. Co piszą internauci na temat głosowania?

Po sesji okładkowej do Glamour okazało się, że Weronika zdobyła najmniej punktów od jurorów – 11. Jej przeciwnicy do tytułu wypadli lepiej, bo Patrycja otrzymała 12 punktów, a Mikołaj 15. Jednak ostatecznie to telewidzowie, wysyłając SMS-y, decydowali, który z uczestników przejdzie do dalszego etapu rozgrywki. Okazało się, że to właśnie Kaniewska odpadła z wali o tytuł.

Czuję niedosyt. Chciałabym walczyć o wygraną. Oglądam Top Model od samego początku i to było takie moje ciche marzenie – przyznała ze łzami w oczach w rozmowie po ogłoszeniu werdyktu Weronika.

Jeszcze przed werdyktem, na oficjalnym profilu show pojawiły się komentarze internautów, którzy twierdzili, że Weronika nie ma szans na zwycięstwo, ponieważ nie dochodzą wysyłane na nią głosy.

Komentarze internautów w sprawie głosowania

Komentarze internautów w sprawie głosowania

Najwyraźniej coś poszło nie tak z głosowaniem. Być może system nie nadążył z liczeniem głosów telewidzów?

Przypomnijmy, Weronika Kaniewska ma 19 lat i pochodzi z Bydgoszczy i zdobyła drugi w historii programu Złoty Bilet.

Jak zobaczyłam to zdjęcie, powiedziałam sobie OMG, muszę z tą dziewczyną porozmawiać. Jezu, jakie to jest piękne zdjęcie! – powiedziała o niej Joanna Krupa.

Podczas poszczególnych odcinków miała wrażenie, że nie spełnia wygórowanych oczekiwań jurorów w stosunku do jej osoby. Jednak w Grecji rozwinęła skrzydła i rzutem na taśmę dostała się do finału Top Model. Niestety nie udało jej się wygrać show, ale już przed finałem mówiła, że sam udział i dotarcie tak daleko, jest dla niej zwycięstwem. Nie zrezygnuje także ze swoim marzeń o świecie mody i ma zamiar rozwiać swoją karierę. Kiedy opuszczała finał, usłyszała po raz kolejny od Joanny Krupy, że będzie jej kibicować i obserwować jej postępy


Weronika Kaniewska – okładka Glamour

Weronika Kaniewska – okładka Glamour

Weronika Kaniewska – półfinał Top Model

Weronika Kaniewska – półfinał Top Model

Weronika Kaniewska – półfinał Top Model

Weronika Kaniewska – półfinał Top Model

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Weronika była najlepsza . jak można było nie zrobić jej zdjęć z Końmi tam w Bieszczadach . Konie to jej miłość . w Czerwieni było jej przepięknie . tak ją ubrać. do tego konie czarne czy białe ona jak patrzyła na mamę i konie , czy widzieliście jak się ożywiła . ??? jaki piękny był jej wyraz twarzy ?a Z końmi kto był ?? ta blondynka . Nic nie mam do niej ale sam fakt kochani . Fakt !!!!!!poza tym jak ubrano na finał Weronikę? . . Specjalnie źle .Okropnie źle !!!! a poza tym Finał do niczego!!!!!!!!!! światła , światła , artyści ,a …… modeli nie było widać . moim zdaniem Weronika powinna wygrać. to skandal ,że na Weronikę nie można było głosować . powinno się powtórzyć a przynajmniej dla dziewczyny przeprosiny i rekompensata . a Pani Krup powinna się wstydzić tych stałych beznadziejnych docinek w kierunku Weroniki ,zazdrościła jej urody . po co ja brała do programu >? ej tam szkoda moich nerw , źle się stało . Weronika jesteś The best. dla mnie to Ty wygrałaś ten program. Pokaż im jeszcze w swoim życiu . jesteś piękna i młoda . . Jerzy M

  • Gość pisze:

    Weronika niestety nie była najlepsza, finałowa dwójka najlepsza.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×