Weronika Ciechowska uczciła pamięć ojca w 19. rocznicę śmierci. Jej słowa wyciskają łzy

Weronika Ciechowska wspomina ojca (fot. IG, AKPA)

Weronika Ciechowska wspomina ojca (fot. IG, AKPA)

Weronika Ciechowska jest bardzo aktywna w social mediach. Dzisiaj w rocznicę śmierci swojego ojca postanowiła zamieścić szczególny wpis. Jej słowa wyciskają łzy. Co napisała?

Weronika Ciechowska jest córką zmarłego wokalisty Grzegorza Ciechowskiego. W zeszłym roku wzięła ślub w jednym z warszawskich kościołów. Na ceremonii pojawiła się rodzina i mnóstwo przyjaciół nowożeńców.

Panna młoda zachwyciła wszystkich prostą suknią ślubną, która była niezwykle elegancka. Zrezygnowała ze strojnych ozdób i postawiła na klasykę. Satynowa, dopasowana kreacja idealnie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Jej mąż tego dnia prezentował się równie elegancko. Na uroczystości zabrakło jednak kilku ważnych osób.

W kościele nie pojawiło się przyrodnie rodzeństwo Weroniki. Niestety po śmierci ojca ich kontakt uległ pogorszeniu:

Dzieci muzyka i Skrobiszewskiej się nie pojawiły. Dla Weroniki relacje rodzinne są niezwykle istotne. Niestety, ze względu na aferę, jaką wywołała czerwcowa premiera filmu dokumentalnego Obywatel miłość, w reżyserii Wojciecha Skrobiszewskiego, męża Anny, nadzieje na odbudowę więzi jeszcze bardziej bledną – informował tygodnik Na żywo.

Córka Grzegorza w jednym z ostatnich wywiadów potwierdziła, że niestety jej relacje z rodziną nie należą do najlepszych, nad czym bardzo ubolewa. Weronika ma jednak przed sobą szczęśliwy czas, ponieważ oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka, o czym poinformowała w social mediach. Ostatnio pochwaliła się też piękną sesją zdjęciową z mężem.

Weronika Ciechowska uczciła pamięć ojca w rocznicę jego śmierci

Mimo że od śmierci Ciechowskiego minęło tak wiele czasu, to cały czas bardzo jej go brakuje. Wokalista zmarł, gdy Weronika była nastolatką. Chodziła do szkoły podstawowej.

I choć miałam go krótko w swoim życiu, był najlepszym tatą, jakiego mogłam mieć. Zastanawiam się też, jaki byłby dzisiaj, jak wyglądałaby nasza relacja? Gdy tata zmarł, miałam 14 lat. Żałuję bardzo, że nie miałam szansy mieć z nim relacji, jako dorosła kobieta – zwierza się Weronika w Życiu na gorąco.

22 grudnia minęło 19 lat od śmieci Grzegorza Ciechowskiego. W tym dniu córka lidera Republiki postanowiła uczcić pamięć o swoim ojcu. Na jej Instagramie pojawiło się jego zdjęcie z krótkim, ale bardzo wzruszającym opisem.

Tata… Już 19 lat. A brakuje Cię każdego dnia.

Weronika Ciechowska wspomina ojca

Weronika Ciechowska wspomina ojca

Z Weroniką w smutku łączą się znajomi, którzy pozostają z nią w kontakcie na Instagramie.

Przyczyny śmierci Grzegorza Ciechowskiego

Grzegorz Ciechowski zmarł 22 grudnia 2001 roku. Odszedł nagle tuż po operacji tętniaka serca. 4 stycznia 2002 roku odbył się jego pogrzeb, a urnę z prochami złożono na CmentarzuWojskowym na Powązkach w Warszawie. Odszedł w wieku 44 lat.


Weronika Ciechowska wspomina ojca w 15 rocznicę śmierci

Weronika Ciechowska wspomina ojca w 15 rocznicę śmierci

Weronika Ciechowska wspomina ojca w 15 rocznicę śmierci

Weronika Ciechowska wspomina ojca w 15 rocznicę śmierci

Weronika Ciechowska w szczerym wywiadzie o swoim ojcu - Grzegorzu Ciechowskim

Weronika Ciechowska w szczerym wywiadzie o swoim ojcu - Grzegorzu Ciechowskim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×