Polska gwiazda Eurowizji Junior urodziła! Pokazała piękne zdjęcie z córką i zdradziła jej imię!

Weronika Bochat urodziła

Weronika Bochat urodziła. Piosenkarka, która przez kilkoma laty reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizji Junior, powitała na świecie córeczkę. Zobacz pierwsze zdjęcie, które dodała z dziewczynką. 

Weronika Bochat to piosenkarka, która ma niesamowity wokalny talent. To właśnie on sprawił, że artystka w 2010 roku towarzyszyła Marcinowi Mrozińskiemu podczas konkursu Eurowizji. To jednak nie był pierwszy raz kiedy pojawiła się na europejskiej scenie. W 2004 roku Weronika reprezentowała Polskę na… Eurowizji dla dzieci.

Obecnie jednak artystka skupia się nie na śpiewaniu, a macierzyństwie. Bochat w zeszłym tygodniu została mamą. Urodziła córeczkę, którą nazwała Stefania. Tym ważnym wydarzeniem ze swojego życia pochwaliła się na Instagramie, gdzie umieściła pierwsze zdjęcie maluszka. Dołączyła do niego wzruszający opis:

Tydzień i jeden dzień razem. Jest moc<3 #mama#corka#milosc#mum#sila#milosc#love#rodzina❤

Ojcem dziecka jest mąż piosenkarki Gabriel Piotrowski. To tancerz dobrze znany z programu You Can Dance, którego był finalistą. Po udziale w show, tancerz nie zaangażował się w działalność w show-biznesie, nie wykorzystując swoich pięciu minut.

Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Gwiazda TVN urodziła! W trakcie porodu niespodziewanie wparowała do niej… policja! „Mały człowiek jeszcze nie ma imienia”

Zobacz: Anja Rubik w „The Times” o homofobii w Polsce: „Jeśli urodziłeś się w małym miasteczku, na tolerancję nie ma co liczyć”

Zobacz: Izabela Janachowska miesiąc temu urodziła syna. Z tej okazji pokazała piękną sesję z dzieckiem i zdradziła, jak wróciła do smukłej sylwetki!


Weronika Bochat została mamą

Weronika Bochat została mamą

Weronika Bochat i Gabriel Piotrowski zostali rodzicami

Weronika Bochat i Gabriel Piotrowski zostali rodzicami

Weronika Bochat i Gabriel Piotrowski mają dziecko

Weronika Bochat i Gabriel Piotrowski mają dziecko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×