Szukaj

Światowe gwiazdy mogły tylko zazdrościć. Rosati w Wenecji wyglądała bezbłędnie. Kreacja na miarę Oscarów

Weronika Rosati – Wenecja 2020

Weronika Rosati – Wenecja 2020

Weronika Rosati była największą polską ozdobą tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Aktorka olśniła swoim wyglądem i kreacją na miarę Oscarów. Na czerwonym dywanie pojawiła się w towarzystwie Mai Ostaszewskiej, która również pięknie reprezentowała nasz kraj.

Weronika Rosati na szklanym ekranie obecna jest od najmłodszych lat. Już jako młoda dziewczyna osiągnęła sporą popularność w Polsce. Potem przyszła pora na Hollywood, gdzie zagrała w kilku produkcjach (m.in. w Last VegasLuck czy Agenci NCIS). Południowa uroda, chwytliwe nazwisko i umiejętności aktorskie zapewniły jej uznanie producentów filmowych i organizatorów imprez w Kalifornii. Już kilkukrotnie Polka pojawiła się na imprezach z okazji Złotych Globów czy Oscarów, na których brylowała wśród tuz show-biznesu.

Tym razem Weronika błyszczała podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Aktorka na uroczystej gali pojawiła się jako wizytówka filmu Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej. Produkcja jest polskim kandydatem do Oscara, który według wielu fanów kina ma spore szanse zakwalifikować się do ścisłej czołówki.

Weronika Rosati na festiwalu w Wenecji zachwyciła kreacją

Czerwony dywan na międzynarodowych festiwalach filmowych wymaga odpowiedniej oprawy. O taką zadbała Weronika Rosati. Aktorka wybrała zjawiskową, bardzo kobiecą kreację, którą stworzyła dla niej mama – Teresa Rosati.

Suknia w niczym nie odbiegała od najnowszych, światowych trendów. Pastelowy kolor, delikatne koronki nadały jej hollywoodzkiego stylu. Ręcznie haftowane wzory wyszywane malutkimi diamencikami sprawiły, że Rosati błyszczała jak diament wśród koleżanek z kraju i zagranicy. Srebrna biżuteria, makijaż z podkreślonym okiem i efektownie pofalowane włosy sprawiły, że Weronika w blasku fleszy wyglądała wręcz bezbłędnie.

Noc jest młoda, a show właśnie się zaczyna – napisała gwiazda na Instagramie.

W komentarzach nie brakowało zachwytów. Internauci i gwiazdy byli pod ogromnym wrażeniem stylizacji Rosati:

  • Obłęd – napisała Kasia Zielińska.
  • Pięknie – dodała Maffashion.
  • Zjawiskowo – przyznała Ania Rusowicz.

Na gali pojawiła się również Maja Ostaszewska, która postawiła na czerń idealnie kontrastującą z jej karnacją. Głęboki dekolt i dyskretne zdobienia sprawiły, że aktorka wyglądała niebanalnie.

Zdjęcia w galerii.


Weronika Rosati – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Weronika Rosati – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Weronika Rosati – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Weronika Rosati – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Weronika Rosati i Maja Ostaszewska – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Weronika Rosati i Maja Ostaszewska – Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×