Marcin Prokop zrobił z siebie bałwana w „DDTVN”. Dorotę Wellman też poniosło. Widzowie przecierali oczy z niedowierzania. „Flip i Flap polskiego ekranu”

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Marcin Prokop i Dorota Wellman to duet, który jest uwielbiany przez tysiące Polaków. Para zaskoczyła widzów Dzień Dobry TVN. Nie wierzyli w to, co zobaczyli.

Dorota WellmanMarcin Prokop mieli okazję współpracować ze sobą w Pytaniu na śniadanie. W 2007 roku postanowili odejść od publicznego nadawcy i związali się ze stacją TVN. Od tamtej pory tworzą duet prowadzących w Dzień Dobry TVN. Ich popularność wciąż rośnie, czego efektem są liczne propozycje, które otrzymują od producentów. Widzowie uwielbiają oglądać ich na ekranie. Niewątpliwie wpływ na to ma poczucie humoru oraz charyzma, jaką posiadają. Idealnie się uzupełniają na wizji.

Fani duetu niedawno zaczęli zastanawiać się, czy producenci Dzień Dobry TVN nie zamierzają ich rozdzielić. Powodem była obecność Małgorzaty Ohme u boku Marcina Prokopa. Widzowie na szczęście mogli odetchnąć z ulgą, ponieważ okazało się, że była to tylko chwilowa zmiana:

W trosce o narodowy spokój, spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie „ddtvn” w składzie il classico. Niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki Wellman nie jest prawdziwa. Nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez Edytę Herbuś. życie jest dużo bardziej zwyczajne – coś jej w ostatniej chwili wypadło – i nie był to ząb. Do jutra! – poinformował Prokop.

Jak zapowiadał, tak się stało. Wellman wróciła do śniadaniówki.

Dorota Wellman i Marcin Prokop jako bałwany

Dziennikarz pozostaje w stałym kontakcie z odbiorcami. Regularnie publikuje posty na swoim Instagramie, na którym śledzi go ponad 660 tysięcy osób. Prokop zamieścił tym razem nowe zdjęcie ze swoją partnerką programową, które podpisał następująco:

Kiedy śnieg wejdzie za mocno.

Duet do kolejnego odcinka Dzień Dobry TVN przebrał się za bałwany. Internauci nie pozostali obojętni na to, co zobaczyli. Jedni byli zachwyceni, inni przecierali oczy z niedowierzania. W końcu takie przebranie na wizji nie należy do częstych widoków.

  • Dorota Wellman wymiata na tym zdjęciu… taki słodki z niej Olafek, który roztapia nasze serca.
  • Kocham Was za każdym razem oglądając, coraz bardziej.
  • Kocham Was bałwanki.
  • Olafy dwa.
  • Taki Flip i Flap polskiego ekranu – czytamy w seskcji komentarzy.

Jesteście fanami Doroty Wellman i Marcina Prokopa?


Dorota Wellman i Marcin Prokop | fot. Instagram.com/_marcinprokop_

Dorota Wellman i Marcin Prokop | fot. Instagram.com/_marcinprokop_

Marcin Prokop i Dorota Wellman - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Prokop i Dorota Wellman - Jesienna ramówka TVN 2021

Dorota Wellman, Marcin Prokop - Milionerzy

Dorota Wellman, Marcin Prokop - Milionerzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×