Szukaj

Węgry na Eurowizji 2016: Freddie z utworem „Pioneer” podbił szwedzką publiczność. Ale ciacho! [Wideo]

Węgry na Eurowizji 2016 - występ

Węgry na Eurowizji 2016 - występ

Występ Węgier na Eurowizji 2016

Rozpoczął się finał Eurowizji 2016. Jak dotąd największe wrażenie wywarł na nas występ Węgier. Freddie z utworem Pioneer podbił serca publiczności zgromadzonej w Globe Arena. Wokalista postawił na prosty przekaz i swój silny głos. Zobaczcie, jak wyglądał jego występ. Wygra?

Zobacz: Finał Eurowizji 2016 z Polską już dzisiaj! Kto wygra? Jak głosować na Szpaka? Który wystąpi? Gdzie oglądać transmisję w internecie?

Kim jest Freddie z Węgier?

Jego pełne imię i nazwisko to Gábor Alfréd Fehérvári. Muzyka nie była jego pierwszą pasją. Jako nastolatek większość wolnego czasu spędzał na boisku do koszykówki, jednak niefortunna kontuzja przerwała jego przygodę ze sportem. Jednocześnie, Freddie zaczął pobierać lekcje gry na gitarze. Od 2010 roku próbował swoich sił w kilku zespołach muzycznych. Cztery lata później zajął 4. miejsce w programie telewizyjnym Rising Star. Jego konkursowa propozycja Pioneer zajęła pierwsza miejsce w lokalnych preselekcjach do Eurowizji oraz przez kilka tygodni nie schodziła z pierwszych miejsc list przebojów.

Zobacz: Przystojny Freddie z Węgier faworytem Eurowizji 2016.  Czy ma dziewczynę? Jak wygląda bez koszulki?

Węgry: Freddie „Pioneer” - Eurowizja 2016

Węgry: Freddie „Pioneer” – Eurowizja 2016


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×