Szukaj

Gigantyczny wąż pełza po Pałacu Prezydenckim! Do sieci trafiło zdjęcie!

Andrzej Duda, Agata Duda

Wąż w Pałacu Prezydenckim

Niecodziennego gościa w Pałacu Prezydenckim mieli prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Duda. Okazuje się, że w budynku przebywał wąż. W tym samym czasie odbywały się jasełka. Czy życie którejś z osób było zagrożone?

Wiadomość o tym, że miejsce, w którym na co dzień mieszkają Andrzej Duda i Agata Duda odwiedził wąż, dotarła do sieci dzięki profilowi W Pałacu Prezydenckim. To właśnie tam publikowane są wydarzenia z życia kancelarii prezydenta, a także nieznane dotąd ciekawostki. Jedna z nich głosi, że w ostatnim czasie na korytarzu znajdował się sporej długości wąż. Okazało się, że był to jedynie element dekoracji odbywających się w pałacu jasełek. Jak przeczytać możemy w opisie:

Jeden z “aktorów” podąża do Sali Kolumnowej na jasełkowe przedstawienie.

Chociaż element dekoracji jest całkowicie niegroźny, udało mu się przestraszyć internautów obserwujących profil prezydenta:

Pierwsza myśl – pyton z nad Wisły – napisał jeden z fanów.

Dodajmy, że w dniu pojawienia się węża w pałacu, mali i dorośli aktorzy-amatorzy Teatru Biedronka wystąpili przed żywiołową widownią odgrywając jasełka. Pierwsza Dama wcieliła się w rolę narratorki, która przeprowadziła widownię przez dobrze znaną historię narodzin Jezusa.

Wśród publiczności zasiadały dzieci z przedszkoli, szkół oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych z województwa mazowieckiego. Jak podkreślała Agata Duda, wydarzenie to z pewnością pozwoli dobrze rozpocząć 2019:

Bardzo mi zależało, żeby w siedzibie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej rozpocząć rok 2019 w pogodnej, rodzinnej i przede wszystkim ciepłej atmosferze. Pomyślałam, że najlepiej będzie odwołać się do naszej pięknej tradycji wystawiania Jasełek – mówiła w czwartek Pierwsza Dama.

Uważacie, że jest to dobry pomysł?

Agnieszka Radwańska uhonorowana przez Andrzeja Dudę! Prezydent odznaczył ją specjalnym medalem!

Największe gwiazdy wspierają WOŚP! Co przekazały na licytacje? Wybraliśmy najciekawsze aukcje!

Andrzej Duda z Agatą Dudą z dumą poprowadzili Orszak Trzech Króli w Wadowicach! Pierwsza dama zachwyciła pięknym futerkowym kołnierzem!


Czy Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?

×