Gwiazda „Warsaw Shore” jest w ciąży! Właśnie zaprezentowała swój nagi ciążowy brzuszek w pełnej okazałości!

Magdalena Pyznar w ciąży

Magda Pyznar jest w ciąży. Gwiazda programu Warsaw Shore przeszła ogromną metamorfozę, porzuciła imprezowy styl życia i właśnie ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą! Z tej okazji zaprezentowała pięknie zaokrąglony brzuszek ubrana jedynie w bikini.

Sezon ciąż w show-biznesie ma się świetnie! Właśnie do grona gwiazd, które wkrótce urodzą swoje pierwsze dziecko dołączyła Magda Pyznar, uczestniczka Warsaw Shore i zawodowa tancerka, która występowała na scenie z wieloma gwiazdami polskiego show-biznesu. Obecnie jest trenerką fitnessu, która propaguje trendy lansowane przez Annę Lewandowską.

Bohaterka kontrowersyjnego programu MTV Polska przeszła niesamowitą metamorfozę. Czasy imprezowania zostawiła za sobą, wyciągnęła wnioski i wróciła do tańca oraz sportu. Aktualnie jest licencjonowanym dietetykiem, bardzo często uczestniczy w warsztatach Anny Lewandowskiej, która stała się jej mentorką.

Magda motywuje swoich obserwatorów do zmian, jej motyw przewodni to uśmiech i dobra energia. Jako dietetyk spotyka się z wieloma problemami kobiet, otwierają się przede nią. Uważa, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę:

Jak każda kobieta przyszedł czas na poważne decyzje. Z pełną świadomością poczułam gotowość do tego, by zostać matką.

O swojej ciąży poinformowała fanów za pośrednictwem serwisów społecznościowych, na których z dumą zaprezentowała swoją fenomenalną sylwetkę w bikini. Największą uwagę przykuł jej pięknie zaokrąglony brzuszek, który nie pozostawia złudzeń – Magda Pzynar urodzi jeszcze w tym roku!

Gratulujemy przyszłej mamie i czekamy na zdjęcia maluszka 🙂

Zobacz: Adriana Kalska jest w ciąży? Jedno zdjęcie z planu “M jak miłość” namieszało w sieci!

Zobacz: Gwiazda hitowego show TVN jest w ciąży! Pokazała zaokrąglony brzuszek!

Zobacz: Gwiazda TVP jest w ciąży! Dopiero teraz informacja przedostała się do mediów!


Magdalena Pyznar w ciąży

Magdalena Pyznar w ciąży

Magdalena Pyznar i Anna Lewandowska

Magdalena Pyznar i Anna Lewandowska

Paulina Piątek - Instagram

Paulina Piątek - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×