Walentynkowa wojna o widza! Kiedy TVN pokaże ramówkę, Polsat wyciągnie asa z rękawa

Polsat i TVN: wojna o widza

Polsat i TVN: wojna o widza

TVN w walentynki zaprezentuje widzom wiosenną ramówkę. Podczas emisji konferencji, konkurencyjna stacja, Polsat, wyciągnie asa z rękawa. O czym mowa?

W tym roku TVN zaprezentuje wiosenną ramówkę podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w walentynki. Dyrektor programowy Edward Miszczak zapowiedział, że szykuje się spektakularne wydarzenie, które wystartuje już o godzinie 20:05. Zapewniał, że emocji nie zabraknie. Stacja zaplanowała rozrywkowe show. Czegoś takiego w telewizji jeszcze nie było:

Nie chcemy przedstawiać tego w formie prezentacji, ale podczas rozrywkowego show, jakiego nie było dotąd w telewizji. Zabierzemy widzów do inspirującego i rozrywkowego świata wciągających fabuł, przyjemnej rozrywki, opowieści o ludziach, inspiracjach, które w czasach gdy możemy o wiele mniej niż kiedyś, stają się codziennym towarzyszem. Do miejsca, które nie tylko jest odskocznią od codzienności, ale także powoduje, że każdy z nas może złapać wiatr w żagle! Na pewno zaskoczymy widzów nowym, świeżym spojrzeniem – komentował w Wirtualnych mediach.

Miszczak zapewnił, że stacja wychodzi naprzeciw potrzebom widza:

Rozwijamy platformę Player, mamy tu oryginalne produkcje, których nie ma w TV, rozszerzamy ofertę kontentową na nowe dotąd nieobecne w telewizji produkcje. Szukamy innego sposobu, jak to w ciekawy sposób widzom opowiedzieć.

Zobacz: Rewolucja w TVN. Stacja pokaże prezentację wiosennej ramówki na głównej antenie w walentynki. Co zobaczymy na żywo?

Koncert walentynkowy w Polsacie. Kto wystąpi?

Jak informują Wirtualne media, w tym samym czasie, co będzie prezentowana wiosenna ramówka TVN, Polsat zaprosi widzów na wyjątkowy koncert zatytułowany Walentynki z Polsatem. Na scenie zaprezentuje się cała plejada gwiazd. Wśród nich będzie m.in. Beata Kozidrak, która wykona swój kultowy utwór Ta sama chwila. Z kolei Michał Szpak zaśpiewa The Power of Love. 

Oprócz nich, na scenie pojawią się także: Ania Wyszkoni, która zaśpiewa Czy ten Pan i Pani oraz Eleni, która wykona utwór Miłość jak wino. Nie zabraknie wyjątkowego duetu. Grzegorz Markowski wykona utwór Nie wiele ci mogę dać ze swoją córką, Patrycją. Transmisja wydarzenia potrwa około dwóch godzin. To tyle samo, ile prezentacja wiosennej ramówki TVN.

Jak myślicie, która ze stacji wygra w tym roku bitwę o widza?


Sylwester w Polsacie 2020 - Beata Kozidrak

Sylwester w Polsacie 2020 - Beata Kozidrak

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"

Patrycja Markowska w Dzień Dobry Wakacje

Patrycja Markowska w Dzień Dobry Wakacje

Komentarze

 • Gość pisze:

  Te stare rupcie na emeryturze powinni juz dawno byc captcha

 • Gabi pisze:

  Mimo że najbardziej promowana jest pani Kozidrak, szacunek oczywiście dla jej dorobku, toja jednak czekam na występ Pana Michała Szpaka, wyjątkowy Artysta młodego pokolenia no i T E N głos ” On nadal przyciąga rzesze widzów przed telewizory, o czym drogie stacje nie powinny zapominać

 • KM pisze:

  Będę oglądać Polsat i koncert Walentynkowy. Zapowiada się dobrze. Sami wyjątkowi artyści. I mój ulubieniec Michał Szpak.

 • Gość pisze:

  TVN traci przez pupilki Miszczaka i dawanie im beznadziejnych programów. Wolimy przez to od pewnego czasu POLSAT.

 • Gość pisze:

  Czy p urszula pracujaca w programie informacyjnym musi tak machac rekami komu te gesty sa potrzebne?? Przestalam ogladac jak widze ta pania!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×