Szukaj

Gwiazda programu „Rolnik szuka żony” w szpitalu. Otarł się o śmierć

Waldemar z Rolnik szuka żony

Waldemar z Rolnik szuka żony

Waldemar Kaszuba, uczestnik szóstej edycji programu Rolnik szuka żony, otarł się o śmierć. Przeszedł dwie operacje i przebywa w szpitalu. Co mu dolega?

Waldemar Kaszuba zgłosił się do programu Rolnik szuka żony, by znaleźć miłość. Na jego list pozytywnie odpowiedziało tysiące kobiet, spośród których wybrał kilka pań, z którymi zaplanował pierwsze spotkanie. Wśród nich była m.in. Wioletta, która jak się okazało, napisała nie do tego pana, co planowała:

W telewizji była ich prezentacja, no i mi się właśnie ten Waldemar, znaczy Jakub co myślałam, że to jest Waldemar spodobał. Dopiero tutaj, po przyjeździe coś się nie zgadzało, po prostu pomyliłam imiona. Powinnam do Jakuba, a napisałam do Waldemara. Może to jest przeznaczenie, jakiś znak, że się pomyliłam? – wyznała szczerze kobieta.

Waldemar z programu Rolnik szuka żony w szpitalu. Co się stało?

Rolnik nie tylko nie wybrał wspomnianej pani, ale także żadnej z tych, które odpowiedziały na jego list. Ostatecznie z programem się pożegnał. Był pierwszym uczestnikiem, który sam zrezygnował z udziału w programie. Co wydarzyło się od momentu, w którym zszedł z planu? Okazuje się, że w jego życiu pojawiły się problemy zdrowotnie.

Jak donosi Super Express, Waldemar leży właśnie w szpitalu i jest po drugiej operacji. Mało brakowało, by stracił życie. Wszystko rozpoczęło się od przeziębienia. Rolnik myślał, że to zwykła grypa, sytuacja okazała się jednak bardziej skomplikowana. Na szyi zauważył niepokojące zgrubienia, z którymi udał się do lekarza. Trafił do laryngologa, który skierował go do jednego z warszawskich szpitali.

Waldemar - Rolnik szuka żony 6

Waldemar – Rolnik szuka żony 6

Lekarze ustalili, że było to ropień, który w dodatku pękł i mógł zalać pień mózgu – niezbędna była operacja. Kiedy wydawało się, że rozwiązała problem, on powrócił:

Po powrocie do domu znów okazało się, że niemal w tym samym miejscu pojawił się kolejny ropień. — mówił w rozmowie z Super Expressem.

Trzymamy kciuki za szybko powrót do zdrowia!

Zobacz także: Gwiazda „Rolnika” już po ślubie z partnerką. Krysia i Agnieszka pokazały zdjęcia z ceremonii w Szkocji


Waldemar - Rolnik szuka żony 6

Waldemar - Rolnik szuka żony 6

Waldemar to uczestnik programu Rolnik szuka żony 6

Waldemar to uczestnik programu Rolnik szuka żony 6

Waldemar to uczestnik programu Rolnik szuka żony 6

Waldemar to uczestnik programu Rolnik szuka żony 6

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×