Szukaj

Wielki przewrót w życiu Pauliny Sykut! Nie tylko będzie gwiazdą śniadaniowego show, dostała coś jeszcze lepszego!

Paulina Sykut W rytmie serca

“W rytmie serca” z Pauliną Sykut. Kogo zagra?

Paulina Sykut-Jeżyna to prezenterka, którą doskonale znają widzowie telewizji Polsat. Okazuje się, że już niedługo będą mogli zobaczyć ją w nowej roli. Przez moment gwiazda stanie się aktorką i wystąpi w serialu emitowanym właśnie na antenie tej stacji. Gdzie będzie można ją zobaczyć?

Jak informuje Fakt, Paulina wkrótce zadebiutuje w jednych z nowszych odcinków W rytmie serca. Zagra rolę powiązaną ze swoim obecnym zawodem. Wcieli się w gospodynię telewizji śniadaniowej.

Ona traktuje to jak przygodę i nowe wyzwanie, bo przecież nie jest aktorką. Ale takie rzeczy wzbogacają i rozwijają, jak każde nowe doświadczenie – przyznał w tabloidzie Piotr Jeżyna.

Mąż Pauliny nie chciał zdradzić czy jego żona dołączy do obsady na dłuższy czas, czy będzie to jednorazowy epizod. Chociaż odcinek nie został wyemitowany, wiadomo już co się wydarzy. Kulisy jakiś czas temu na swoim Instagramie zdradziła sama prezenterka, gdy pokazała zdjęcie z planu, informując że będzie odpowiedzialna za prowadzenie telewizji śniadaniowej. Ujawniła też w ten sposób pierwszego gościa.

Witajcie w mojej bajce. Gospodyni telewizji śniadaniowej i jej pierwszy gość . Wywiad ze znaną blogerką i jej córką, już wkrótce wkrótce w Polsacie.

Fani wiadomością byli zachwyceni. Mało kto jednak zorientował się, że fotografia pochodzi z planu serialu, a Polsat na ten moment prawdopodobnie nie rusza z telewizją śniadaniową. Będziecie oglądać najnowsze odcinki serialu z Pauliną w roli głównej? Czy gospodyni Tańca z gwiazdami odnajdzie się w nowej roli?

Gwiazdy na otwarciu hotelu Narie Resort&SPA: Julia Wieniawa, Antek Królikowski, Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna i jej roczna córeczka Róża paradują w takich samych sukienkach! Co za słodki widok!

Paulina Sykut zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Jej roztańczone zgrabne nogi oraz seksowna bielizna największymi HITAMI trzeciego dnia festiwalu!


Lubisz styl ubierania Pauliny Sykut-Jeżyny?

×