Szukaj

Anna Mucha dostała rolę w nowym serialu i przeszła metamorfozę. Jej nowa fryzura robi wrażenie

Anna Mucha: nowa fryzura

Anna Mucha: nowa fryzura

Anna Mucha ma rude włosy i piegi. Metamorfoza aktorki na potrzeby nowej roli, zrobiła na internautach ogromne wrażenie. W czym zagra i w jaką postać się wcieli?

Anna Mucha stworzyła wiele wspaniałych kreacji aktorskich, które publiczność pokochała niemal od razu. Największą popularność przyniosła jej postać Madzi Marszałek w serialu M jak miłość. Widzowie nie wyobrażają sobie produkcji o losach rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół, bez jednej z najbardziej charyzmatycznych bohaterek.

W branży funkcjonuje przekonanie, że wszystkiego czego dotknie się Mucha, natychmiast odnosi sukces. Być może z takiego założenia wyszli producenci jednego z telewizyjnych hitów. Anna właśnie pochwaliła się, że dostała nową rolę. W czym ją zobaczymy?

Anna Mucha w nowym serialu. W czym zagra?

Wiosną aktorka pojawi się w obsadzie serialu W rytmie serca, w którym zobaczymy ją u boku Barbary Kurdej-Szatan i Mateusza Damięckiego. Na potrzeby swojej roli Anna Mucha przeszła metamorfozę. Dzięki najnowszej publikacji na Instagramie wiemy już, że gwiazda zagra rudą, piegowatą Karolinę, która będzie wulkanem energii.

Już oficjalnie. Poznajcie Karolinę. Jest ruda i ma piegi, i cały czas się uśmiecha (prawie), a wszystko to od nowego sezonu „W rytmie serca”. Dołączyłam do obsady i baaaardzo się cieszę. Dziękuję! Producentom i Polsatowi,  ależ jestem ciekawa Waszych wrażeń!

Internauci z wielkim entuzjazmem przyjęli informację o nowej roli Muchy. Wielu z nich ucieszył fakt, że ich ulubienica jeszcze częściej będzie pojawiać się na szklanym ekranie.

  • To będzie piękny sezon.
  • Z rudymi miałem najwięcej fantazji, będzie oglądane.
  • Fajnie, że będziesz gdzieś jeszcze poza M jak miłość – pisali fani.

Anna Mucha zdradziła, że na planie W rytmie serca nosi naturalną perukę, z którą na razie nie chce się rozstawać. Kto wie, być może w takiej odsłonie pojawi się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, na której będzie promować nowy sezon serialu?


Anna Mucha w rudych włosach – jako Karolina we W rytmie serca

Anna Mucha w rudych włosach – jako Karolina we W rytmie serca

Anna Mucha w rudych włosach – jako Karolina we W rytmie serca

Anna Mucha w rudych włosach – jako Karolina we W rytmie serca

Anna Mucha

Anna Mucha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×