Piątek trzynastego pechowy dla Julii Wieniawy. Nie tak miała wyglądać premiera horroru z jej udziałem

Julia Wieniawa – W lesie dziś nie zaśnie nikt

Julia Wieniawa – W lesie dziś nie zaśnie nikt

Julia Wieniawa zagrała główną rolę w horrorze W lesie dziś nie zaśnie nikt. W piątek trzynastego miała odbyć się premiera filmu. Dzień jednak okazał się bardzo pechowy.

Głównymi bohaterami filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt, którego premiera była szumnie zapowiadana na najbliższy piątek 13.03, są uczniowie uzależnieni od technologii, którzy przebywają na obozie „offline”. Podczas wędrówki przez las znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Bohaterowie będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. Czy wyjdą z tego cało?

Będzie trochę miejsc, gdzie trochę będziemy mogli przymrużyć oko, ale też będzie wiele takich scen, gdzie naprawdę można się wystraszyć – zapowiedziała film Julia Wieniawa w wywiadzie dla „Glamour”.

Julia Wieniawa zdradziła też magazynowi Glamour, że pracując przy nowym filmie Bartosza M. Kowalskiego musiała wyjść ze swojej strefy komfortu i zupełnie zapomnieć o tym, jaką osobą jest na co dzień, tłumiąc swoją energię i emocje, by zagrać zamkniętą w sobie, cichą dziewczynę, czyli swoje całkowite przeciwieństwo.

Obok Wieniawy w horrorze zobaczymy między innymi: Wiktorię Gąsiewską, Mirosława Zbrojewicza, Gabrielę Muskałę i Stanisława Cywkę.

Jeszcze dwa dni temu Julia Wieniawa na swoim Instagramie zapraszała na premierę swojego najnowszego filmu.

Widzimy się w kinie. W ten piątek. Piątek trzynastego. 13.03 – pisała.

Ale w związku z koronawirusem, sytuacja się zmienia jak w kalejdoskopie.

Dlaczego odwołano premierę filmu z Julią Wieniawą?

Koronawirus komplikuje sprawy nie tylko muzykom, którzy muszą odwoływać koncerty, ale także filmowcom. Premiera filmu u Jamesie Bondzie pt. Nie czas umierać – pierwotnie zaplanowana na 3 kwietnia – z powodu epidemii koronawirusa została przełożona na listopad. Podobnie jest z filmem W lesie dziś nie zaśnie nikt. Jeśli chodzi o naszą produkcję, producenci nie podają nowej daty premiery.

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z dystrybutorem Next Film podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć. – czytamy w oświadczeniu Akson Studio.

Czekacie na premierę?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w filmie grozy, którego premiera została przesunięta na inny termin.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×