Szukaj

Piątek trzynastego pechowy dla Julii Wieniawy. Nie tak miała wyglądać premiera horroru z jej udziałem

Julia Wieniawa – W lesie dziś nie zaśnie nikt

Julia Wieniawa – W lesie dziś nie zaśnie nikt

Julia Wieniawa zagrała główną rolę w horrorze W lesie dziś nie zaśnie nikt. W piątek trzynastego miała odbyć się premiera filmu. Dzień jednak okazał się bardzo pechowy.

Głównymi bohaterami filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt, którego premiera była szumnie zapowiadana na najbliższy piątek 13.03, są uczniowie uzależnieni od technologii, którzy przebywają na obozie „offline”. Podczas wędrówki przez las znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Bohaterowie będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. Czy wyjdą z tego cało?

Będzie trochę miejsc, gdzie trochę będziemy mogli przymrużyć oko, ale też będzie wiele takich scen, gdzie naprawdę można się wystraszyć – zapowiedziała film Julia Wieniawa w wywiadzie dla „Glamour”.

Julia Wieniawa zdradziła też magazynowi Glamour, że pracując przy nowym filmie Bartosza M. Kowalskiego musiała wyjść ze swojej strefy komfortu i zupełnie zapomnieć o tym, jaką osobą jest na co dzień, tłumiąc swoją energię i emocje, by zagrać zamkniętą w sobie, cichą dziewczynę, czyli swoje całkowite przeciwieństwo.

Obok Wieniawy w horrorze zobaczymy między innymi: Wiktorię Gąsiewską, Mirosława Zbrojewicza, Gabrielę Muskałę i Stanisława Cywkę.

Jeszcze dwa dni temu Julia Wieniawa na swoim Instagramie zapraszała na premierę swojego najnowszego filmu.

Widzimy się w kinie. W ten piątek. Piątek trzynastego. 13.03 – pisała.

Ale w związku z koronawirusem, sytuacja się zmienia jak w kalejdoskopie.

Dlaczego odwołano premierę filmu z Julią Wieniawą?

Koronawirus komplikuje sprawy nie tylko muzykom, którzy muszą odwoływać koncerty, ale także filmowcom. Premiera filmu u Jamesie Bondzie pt. Nie czas umierać – pierwotnie zaplanowana na 3 kwietnia – z powodu epidemii koronawirusa została przełożona na listopad. Podobnie jest z filmem W lesie dziś nie zaśnie nikt. Jeśli chodzi o naszą produkcję, producenci nie podają nowej daty premiery.

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z dystrybutorem Next Film podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć. – czytamy w oświadczeniu Akson Studio.

Czekacie na premierę?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w filmie grozy, którego premiera została przesunięta na inny termin.


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×