Wraca horror z Julią Wieniawą. Aktorka musiała odstąpić główną rolę. Jest plakat i data premiery

Premiera W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 jeszcze w tym miesiącu. Julia Wieniawa musiała odstąpić główną rolę. Horror pojawi się na Netflixie. Mamy plakat!

W zeszłym roku odbyła się premiera slashera W lesie dziś nie zaśnie nikt, w którym mogliśmy oglądać m.in.: Julię Wieniawę, Wiktorię Gąsiewską, a także Wojciecha Mecwaldowskiego. Horror nie jest zbyt chętnie wybieranym gatunkiem przez polskich reżyserów. Nic więc dziwnego, że pierwsza część filmu spotkała się ze skrajnymi opiniami.

Kinomani długo musieli czekać na pierwszą część filmu. Tuż przed premierą ogłoszono pierwszy lock down. Kilka miesięcy później, producenci zdecydowali się na to, by przenieść premierę do internetu.

20 marca 2020 roku film trafił na platformę Netflix. Horror opowiada o grupie nastolatków, którzy zostali wysłani na obóz przetrwania. Cała akcja rozgrywa się, jak sam tytuł wskazuje, w lesie. Młodzież i ich opiekunka, musieli stawić czoła dwóm potężnym kanibalom.

Produkcja spotkała się ze skrajnymi opiniami. Przeważały jednak negatywne komentarze:

  • Straszny szajs, trochę z teksanskiej masakry, trochę z droga bez powrotu i ciutka czarnego spidermana, ani straszne, ani śmieszne.
  • Dno, katastrofa nie oglądać!
  • Tragedia – w każdym wymiarze. Wstyd. Film klasy D.

Co na to Wieniawa?

Sam slasher wzbudzał emocje skrajne, ponieważ był to pierwszy slasher w Polsce. To nie był czysty horror, że miał być straszny, psychodeliczny. Slasher ma swoją pewną formę. Ma być straszna, ohydna, ale i zabawna – tłumaczy w wywiadzie z Faktem.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2: kiedy i gdzie premiera?

Z oficjalnej informacji wynika, że drugą część horroru także obejrzymy na Netflixie. Film swoją premierę będzie miał już 27 października, tuż przed świętem halloween.

Co ciekawe, w kontynuacji główną rolę zagra Mateusz Więcławek, znany z takich produkcji jak: Kler, Belfer, czy Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Julia Wieniawa musiała ustąpić miejsca, ale nie oznacza to, że nie zobaczymy ją w roli Zosi:

Głównym bohaterem sequela jest młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie – czytamy w zapowiedzi.

Będziecie oglądać?


Plakat promujący film

Plakat promujący film "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2"

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×