Mama Michała Wiśniewskiego już po operacji. „Straciła bardzo dużo krwi”. W jakim jest stanie?

Mama Michała Wiśniewskiego miała powikłania po szczepionce na koronawirusa

Mama Michała Wiśniewskiego miała powikłania po szczepionce na koronawirusa

Michał Wiśniewski przekazał dwa dni temu fanom dramatyczny apel. Prosił o oddawanie krwi ze wskazaniem na jego mamę Grażynę. Kobieta przeszła pilną operację. W jakim jest stanie?

Michał Wiśniewski ostatnio nie ma łatwo. Szczęśliwe momenty przeplatają się bowiem u niego z chwilami, których wolałby uniknąć. Kilka miesięcy temu odnowił przysięgę z piątą żoną i urządzili huczne wesele. Kilka dni później przekazali, że spodziewają się drugiego dziecka. Niestety pod koniec roku wiadomo było, że wokalista Ich Troje stracił pracę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie pełnił funkcję jurora.

Jednak kilka dni temu musiał zmierzyć się ze znacznie poważniejszymi problemami. Jego mama Grażyna miała poważne problemy ze zdrowiem. Przekazał, że czeka ją operacja i poprosił fanów o oddawanie krwi.

Zwracam się do państwa z prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh-, dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich, ja zresztą zrobię to samo. Oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona – powiedział.

W jakim stanie jest mama Michała Wiśniewskiego?

Tuż przed operacją Michał pojechał do punktu krwiodawstwa, aby oddać krew. Tam jednak odesłano go z kwitkiem. Okazało się bowiem, że przebyty nowotwór i choroba łuszczycowa dyskwalifikują go jako krwiodawcę.

Pojechałem rano do centrum krwiodawstwa i niestety nie mogę oddać krwi ze względu na przebyty nowotwór, leczenie łuszczycowe, więc mimo to, że mam to 0RH- to nie mogę go wykorzystać – przekazał fanom.

Teraz Michał na bieżąco informuje internautów o tym, jak wygląda sytuacja i co dzieje się z jego mamą. Teraz przekazał, że pani Grażyna jest już po operacji, ale była ona bardzo ciężka, a ofiarowana krew bardzo się przydała.

Czuję się zobowiązany mówić, jak jest. Mama wybudziła się, została wprowadzona na salę wybudzeń ok. godz. 15.00, więc wszystko jest w porządku. Rzeczywiście straciła bardzo dużo krwi i ona była potrzebna […], jeżeli tylko złapię z nią kontakt, bo odwiedzić ją mogę dopiero jutro, to dam znać – przekazał.

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia mamy Michała.


Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Mama Michała Wiśniewskiego

Mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Grażyna Wiśniewska - mama Michała Wiśniewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×