Jane Fonda i Andie MacDowell bohaterkami nowego numeru „Vogue Polska”. Jest jeszcze jedna gwiazda. Doskonale znacie ją z Netflixa

Vogue Polska

Vogue Polska

Jane Fonda oraz Andie MacDowell są bohaterkami okładek październikowego wydania Vogue Polska. U ich boku pojawi się też Sandra Drzymalska. Kim jest?

Vogue Polska istnieje na rynku wydawniczym od trzech lat. Niedawno zmieniono redaktor naczelną. Od czerwca magazynem kieruje Ina Lekiewicz. Październikowe wydanie jest drugim, którego powstanie nadzorowała.

Vogue Polska: Jane Fonda, Andie MacDowell oraz Sandra Drzymalska

Redakcja magazynu przygotowała dla czytelników niespodziankę. Październikowa odsłona będzie dostępna z trzema okładkami do wyboru. Na jednej pojawi się Jane Fonda, która nie tylko wzięła udział w sesji okładkowej, ale także zdecydowała się udzielić wywiadu. Podkreśla w nim, że docenia, iż Polki tak angażują się w politykę swojego kraju:

Widzę, jak protestujecie, i oddaję wam cześć. Pozostańcie silne i angażujcie się w politykę waszego kraju. Głos kobiet musi zostać wreszcie wysłuchany. Feminizm nie oznacza matriarchatu. Oznacza demokrację. Nie ma demokracji bez feminizmu.

Oprócz niej, na pierwszej stronie magazynu pojawi się też kolejna, legendarna aktorka Andie MacDowell. Na sesję  zaproszono też Polkę, Sandrę Drzymalską, która w tym roku skończyła 28 lat. Na swoim koncie ma sporo ról w filmach i serialach, wśród których warto wymienić takie tytuły jak m.in. Belfer, Stulecie Winnych oraz Listy do M.2. Popularność przyniosła jej postać Moniki Nowickiej, w którą wciela się w serialu Sexify, emitowanym na platformie Netflix.

Poza wspomnianymi paniami, bohaterkami magazynu będą też niezwykłe kobiety. Każda z nich inaczej definiuje odwagę. Wśród nich jest m.in. Debbie Harry, założycielka Blondie, która od początku kariery rywalizuje z mężczyznami:

Choć już tyle lat walczymy o swoje prawa, ciągle nie jesteśmy równe mężczyznom. Wciąż uważa się nas za osoby z innego świata, z podziemia – mówi w rozmowie z Vogue Polska.

Popiera ją Eva Longoria:

Trzeba stale przypominać innym kobietom o ich wartości niezależnie od tego, co robią, kim są, czego oczekują od życia i jaki jest ich potencjał – wyjaśnia aktorka, odwołując się do 50-letniego już hasła marki L’Oreal Paris Ponieważ jesteś tego warta.

Nowy numer magazynu Vogue Polska trafi do sprzedaży pod koniec września.


Vogue Polska - nowy numer, fot. materiały prasowe

Vogue Polska - nowy numer, fot. materiały prasowe

Vogue Polska - nowy numer, fot. materiały prasowe

Vogue Polska - nowy numer, fot. materiały prasowe

Vogue Polska - nowy numer, fot. materiały prasowe

Vogue Polska - nowy numer, fot. materiały prasowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×