14-letnia modelka „umarła z przepracowania”. Prawda okazuje się dużo straszniejsza!

Vlada Dzyuba nie żyje

Vlada Dzyuba nie żyje

Vlada Dzyuba zmarła w Chinach po pokazie mody

Jakiś czas temu ze smutkiem informowaliśmy o wstrząsającej śmierci 14-letniej, rosyjskiej modelki, która zmarła po pokazie mody. Pierwsze śledztwo wskazywało, jakoby Vlada Dzyuba zmarła z przemęczenia. Taką wersję potwierdziła również jej mama, która opowiedziała mediom o ostatnim telefonie córki.

Dzwoniła do mnie i mówiła, że jest wykończona i że najbardziej na świecie chce się wyspać. Matka dziewczynki błagała córkę, żeby poszła do szpitala, ale młodziutka modelka bała się prosić o pomoc – powiedziała matka Dzyuby.

Vlada Dzyuba zasłabła tuż po zejściu z wybiegu. Została przewieziona do szpitala, gdzie zapadła w śpiączkę i po dwóch dniach zmarła.

Natomiast nowe dowody w sprawie rzucają zupełnie nowe światło na tragiczne zdarzenie. Po przeprowadzeniu w Moskwie sekcji zwłok, tamtejsi lekarze odkryli coś szokującego. 

Jak podaje telewizja NTV, Dzyuba miała umrzeć z powodu zatrucia substancją pochodzenia biologicznego. Mogło do niego dojść na dwa sposoby: przez ukąszenie przez niebezpiecznego owada, bądź zjedzenie skażonych produktów.

Żadna z przyczyn nie została jeszcze potwierdzona przez Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej, która zajmuje się sprawą.

Nie żyje młodziutka modelka. 14-latka zmarła z wycieńczenia po pokazie mody

Jaką tajemnicę skrywa pierścionek zaręczynowy Kate Middleton? Znamy 10 faktów dotyczących tego jubilerskiego dzieła sztuki!

Paulina Sykut i Polska Barbie kopiują Annę Lewandowską! I jeszcze się tym chwalą!


Vlada Dzyuba nie żyje

Vlada Dzyuba nie żyje

Vlada Dzyuba nie żyje

Vlada Dzyuba nie żyje

Vlada Dzyuba nie żyje

Vlada Dzyuba nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×