Najmłodsza i najpiękniejsza córka Michała Wiśniewska podbija Instagram. Vivienne złamie niejedno serce

Michał Wiśniewski dzieci

Michał Wiśniewski dzieci

Jak wygląda Vivienne Wiśniewska?

Michał Wiśniewski to nie tylko piosenkarz znanego w całej Polsce zespołu Ich Troje. To także tata, który za swoimi pociechami skoczyłby w ogień. To właśnie dzięki dzieciom artysta zmienił swoje podejście do życia. Kiedyś głównie imprezował i wydawał horrendalne kwoty na zabawę, teraz stara się spędzać jak najwięcej czasu z najbliższymi.

Pociechy Michała rosną jak na drożdżach, co widać na zdjęciach, które muzyk i jego rodzina udostępniają w mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie pojawiła się Vivienne Wiśniewska, która jest najmniej aktywna w internecie. Czy ma szansę stać się popularniejsza niż starsze rodzeństwo?

Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała swojego syna! Jest bardzo przystojnym sportowcem

Etiennette pokazała, jak wygląda Vivienne

Etiennette i Vivienne to siostry (ich matką jest Ania Świątczak), które są do siebie bardzo podobne. Można to zauważyć na najnowszej fotografii, którą w sieci umieściła starsza z nich. Dziewczynki wraz z ojcem i przyjaciółmi wspólnie spędzały rodzinny czas. Wydarzenie to Etiennette relacjonowała to na Instagramie.

Zdjęcie rozbawionej Vivienne spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Internauci zgodnie przyznali, że 10-latka wyrosła na ślicznotkę, która złamie niejedno serce. Niektórzy zaryzykowali nawet, że Vivienne jest najpiękniejszą córką Wiśniewskiego.

Potomkini muzyka także prowadzi konto na Instagramie, ale jest ono prywatne. Młodą Wiśniewską obserwuje kilkadziesiąt osób, widać więc, że w przeciwieństwie do siostry, swoim życiem dzieli się z najbliższymi jej osobami.

Dodajmy, że Michał to ojciec czwórki dzieci. Xavier i Fabienne to owoce jego małżeństwa z Martą Wiśniewską, zaś matką Etiennette i Vivienne jest była wokalistka Ich Troje, Anną Świątczak. Relacje Michała z byłymi żonami i dziećmi są bardzo dobre.

Burda po koncercie Michała Wiśniewskiego! W internecie aż wrze!

Tragiczny wypadek seksownej gwiazdy Ich Troje! Pokazała swoją zmasakrowną twarz: „Walczę z bólem”

W końcu! Dorota Gardias pokazała twarz swojej córki! 5-letnia Hania wygląda jak anioł!


Vivienne Wiśniewska

Vivienne Wiśniewska

Michał Wiśniewski z córką Vivienne Vienną i żoną Dominiką Tajner na pokazie Teresy Kopias (fot. AKPA)

Michał Wiśniewski z córką Vivienne Vienną i żoną Dominiką Tajner na pokazie Teresy Kopias (fot. AKPA)

Michał Wiśniewski z córką Vivienne Vienną na pokazie Teresy Kopias (fot. AKPA)

Michał Wiśniewski z córką Vivienne Vienną na pokazie Teresy Kopias (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×