Tak wygląda pokój córki Michała Wiśniewskiego! Vivienne pokazała swoje królestwo!

Vivienne Wiśniewska – jak wygląda córka Michała?

Vivienne Wiśniewska pokazała pokój

Vivienne Wiśniewska pokazała swój pokój. Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak podziękowała w ten sposób za przekroczenie 100o obserwatorów na Instagramie.

Michał Wiśniewski w trakcie licznych burzliwych związków regularnie powiększał swoją rodzinę. Wokalista Ich Troje może się pochwalić ślicznymi owocami swojego życia osobistego. Michał ma trzy córki oraz syna. Cała gromadka to: 17-letni Xavier, 16-letnia Fabienne, 13-letnia Etiennette oraz 11-letnia Vivienne.

Xavier i Fabienne urodzili się ze związku z Mandaryną, z kolei z Anną Świątczak Michał ma dwie córki: Etiennette i Vivienne, które w przeciwieństwie do przyrodniego rodzeństwa nie stoją jeszcze na ściankach oraz raczej rzadko udzielają się publicznie. Jednak wszystko wskazuje na to, że najmłodsza córka Michała, Vivienne, już niebawem będzie znana w internecie.

Dziewczynka od jakiegoś czasu wkleja śliczne fotki na swojego Instagram, który obserwuje już ponad 1000 internautów. Za taki wynik Vivienne podziękowała swoim fanom, którym w nagrodę wyznała miłość oraz pokazała swój pokoik:

Bardzo dziękuję za 1000 follow mam nadzieję że kiedyś dobijemy więcej teraz wam bardzo i to bardzo dziękuję naprawdę męczyłam się nad tym zdjęciem robiłam go 0,5 h ponieważ nie wiedziałam jak zrobić i chciałam użyć takich balonów z napisem 1000 ale niestety nie udało mi się ich skołować, dlatego miałam tylko to, ale mam nadzieję że i tak wam się podoba – napisała Vivienne.

Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności dziewczynki, a wy?

Nastoletnia córka Michała Wiśniewskiego zrobiła sobie tatuaż na pół ręki! Zaskoczyła czymś jeszcze!

Tak się przechodzi do historii Eurowizji! Michał Szpak, Edyta Górniak czy Michał Wiśniewski? Fani konkursu wybrali największy przebój

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!


Vivienne Wiśniewska dziękuje za 1000 followersów

Vivienne Wiśniewska dziękuje za 1000 followersów

Jak mieszka Vivienne Wiśniewska?

Jak mieszka Vivienne Wiśniewska?

Vivienne Wiśniewska pokazała pokój

Vivienne Wiśniewska pokazała pokój

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×