Szukaj

Odchudzony o 50 kg Tomasz Sekielski z piękną żoną na okładce „Vivy!”. Para o walce z otyłością dziennikarza

Tomasz Sekielski i jego żona Anna w magazynie Viva! opowiedzieli o swoim związku i walce z otyłością dziennikarza. Ile schudł? Jak tego dokonał? Jak wygląda codzienne życie pary? Tak szczerej rozmowy jeszcze nie było.
Tomasz Sekielski z żoną na okładce magazynu Viva!

Tomasz Sekielski z żoną na okładce magazynu Viva!

2019 rok był dla Tomasza Sekielskiego niezwykle udany. Dziennikarz opublikował na YouTubie dokument Tylko nie mów nikomu, który poświęcony jest pedofilii w kościele. Film w ciągu kilku dni pobił wszelkie możliwe rekordy popularności w polskim internecie. Do dziś obejrzano go ponad 23 miliony razy. Stał się obiektem licznych dyskusji, a z jego autora uczynił jednego z najczęściej wyszukiwanych w internecie Polaków minionych 12 miesięcy.

Przełomowa dla Sekielskiego okazała się również operacja zmniejszenia żołądka. Dziennikarz zdecydował się na skomplikowany zabieg, którego efektem ubocznym jest nowa, znacznie szczuplejsza sylwetka. Z każdym tygodniem Tomasz wygląda coraz lepiej. Najlepszym tego dowodem jest okładka najnowszego numeru magazynu Viva!.

Tomasz Sekielski z żoną na okładce Vivy!. Fragmenty wywiadu

Już w czwartek do sprzedaży trafi wydanie dwutygodnika, na okładce którego możemy podziwiać odchudzonego Tomasza Sekielskiego w towarzystwie żony – Anny. Dotychczas gwiazdor TVN-u ukrywał swoją piękną małżonkę przed światem. Dopiero po długich namowach zdecydowali się na wspólną sesję i rozmowę.

Zapowiedź wywiadu opublikowała viva.pl. Tomasz Sekielski w szczerej rozmowie opowiedział nie tylko o kulisach pracy nad hitowym filmem, który skomentowała nawet Edyta Górniak, ale też zdradził co nieco na temat swojego małżeństwa. A w zasadzie zaradzili, bo na pytania odpowiadała również Ania.

Anna robi Ci herbatę?

Tomasz: Albo ja Ani. W domu chodzę na krótkiej smyczy: „Po drewno pojedź”. I jadę po pięć taczek drewna. Nie ma czasu na stres pourazowy. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie osiągnąłbym tyle w życiu zawodowym, gdybym nie miał Ani i rodziny. Tu jest mój azyl.

Ile schudłeś?

Tomasz: Jak dotąd 50 kilo. Muszę się przyznać, że przed operacją byłem niesubordynowany. Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem.

Podjąłeś jednak decyzję zmniejszenia żołądka, a Twoja żona się na to zgodziła.

Anna: Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie.

Tomasz: Ale to tak jak alkoholikowi mówić, aby nie pił, bo się zapije na śmierć. Nic nie trafiało. Ale teraz się zmieniam dla ciebie, kochanie.

Anna: Nie dla mnie, tylko dla siebie.

Tomasz: Dla siebie, czyli dla ciebie i dla dzieci.

Bo chcesz długo żyć.

Tomasz: Absolutnie.

Anna: Twoja forma fizyczna i psychiczna jest bez porównania lepsza niż cztery miesiące temu. No i jadasz teraz o wiele mniej.

Tomasz: Jedną dziesiątą tego co dawniej. Ale jadam wszystko. Teraz podczas wyjazdu, kiedy zjadłem cztery łyżki zupy w restauracji, właścicielka obraziła się, że mi coś nie smakowało. Popatrzyła na mnie podejrzliwie, bo jednak jestem ciągle duży. Nie kojarzę się z kimś, kto zostawia resztki na talerzu.

Viva: Tomasz Sekielski z żoną na okładce

Viva: Tomasz Sekielski z żoną na okładce

Para zdradziła również kilka sekretów z życia prywatnego. Na przykład, że regularnie rozmawia ze sobą przed telefon:

Tomasz: To niby żart, ale rzeczywiście Ania wie o mnie więcej niż służby. Gdy mnie nie ma, rozmawiamy codziennie przez telefon. Chyba dlatego, że my się wciąż kochamy i wciąż lubimy być ze sobą blisko.

Anna: Lubimy budzić się obok siebie.

A czym jest dla nich miłość?

Tomasz: Miłość to też posiedzieć obok siebie i pomilczeć.

Anna: I wiedzieć, że w tej ciszy jest nam dobrze ze sobą.

Viva! z Tomaszem Sekielskim i jego żoną Anną trafi do sprzedaży już w najbliższy czwartek, 23 stycznia.


Tomasz Sekielski pokazał zdjęcie z żoną

Tomasz Sekielski pokazał zdjęcie z żoną

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski z dziećmi – Julią i Łukaszem

Tomasz Sekielski z dziećmi – Julią i Łukaszem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×