Odchudzony o 50 kg Tomasz Sekielski z piękną żoną na okładce „Vivy!”. Para o walce z otyłością dziennikarza

Tomasz Sekielski z żoną na okładce magazynu Viva!

Tomasz Sekielski z żoną na okładce magazynu Viva!

Tomasz Sekielski i jego żona Anna w magazynie Viva! opowiedzieli o swoim związku i walce z otyłością dziennikarza. Ile schudł? Jak tego dokonał? Jak wygląda codzienne życie pary? Tak szczerej rozmowy jeszcze nie było.

2019 rok był dla Tomasza Sekielskiego niezwykle udany. Dziennikarz opublikował na YouTubie dokument Tylko nie mów nikomu, który poświęcony jest pedofilii w kościele. Film w ciągu kilku dni pobił wszelkie możliwe rekordy popularności w polskim internecie. Do dziś obejrzano go ponad 23 miliony razy. Stał się obiektem licznych dyskusji, a z jego autora uczynił jednego z najczęściej wyszukiwanych w internecie Polaków minionych 12 miesięcy.

Przełomowa dla Sekielskiego okazała się również operacja zmniejszenia żołądka. Dziennikarz zdecydował się na skomplikowany zabieg, którego efektem ubocznym jest nowa, znacznie szczuplejsza sylwetka. Z każdym tygodniem Tomasz wygląda coraz lepiej. Najlepszym tego dowodem jest okładka najnowszego numeru magazynu Viva!.

Tomasz Sekielski z żoną na okładce Vivy!. Fragmenty wywiadu

Już w czwartek do sprzedaży trafi wydanie dwutygodnika, na okładce którego możemy podziwiać odchudzonego Tomasza Sekielskiego w towarzystwie żony – Anny. Dotychczas gwiazdor TVN-u ukrywał swoją piękną małżonkę przed światem. Dopiero po długich namowach zdecydowali się na wspólną sesję i rozmowę.

Zapowiedź wywiadu opublikowała viva.pl. Tomasz Sekielski w szczerej rozmowie opowiedział nie tylko o kulisach pracy nad hitowym filmem, który skomentowała nawet Edyta Górniak, ale też zdradził co nieco na temat swojego małżeństwa. A w zasadzie zaradzili, bo na pytania odpowiadała również Ania.

Anna robi Ci herbatę?

Tomasz: Albo ja Ani. W domu chodzę na krótkiej smyczy: „Po drewno pojedź”. I jadę po pięć taczek drewna. Nie ma czasu na stres pourazowy. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie osiągnąłbym tyle w życiu zawodowym, gdybym nie miał Ani i rodziny. Tu jest mój azyl.

Ile schudłeś?

Tomasz: Jak dotąd 50 kilo. Muszę się przyznać, że przed operacją byłem niesubordynowany. Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem.

Podjąłeś jednak decyzję zmniejszenia żołądka, a Twoja żona się na to zgodziła.

Anna: Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie.

Tomasz: Ale to tak jak alkoholikowi mówić, aby nie pił, bo się zapije na śmierć. Nic nie trafiało. Ale teraz się zmieniam dla ciebie, kochanie.

Anna: Nie dla mnie, tylko dla siebie.

Tomasz: Dla siebie, czyli dla ciebie i dla dzieci.

Bo chcesz długo żyć.

Tomasz: Absolutnie.

Anna: Twoja forma fizyczna i psychiczna jest bez porównania lepsza niż cztery miesiące temu. No i jadasz teraz o wiele mniej.

Tomasz: Jedną dziesiątą tego co dawniej. Ale jadam wszystko. Teraz podczas wyjazdu, kiedy zjadłem cztery łyżki zupy w restauracji, właścicielka obraziła się, że mi coś nie smakowało. Popatrzyła na mnie podejrzliwie, bo jednak jestem ciągle duży. Nie kojarzę się z kimś, kto zostawia resztki na talerzu.

Viva: Tomasz Sekielski z żoną na okładce

Viva: Tomasz Sekielski z żoną na okładce

Para zdradziła również kilka sekretów z życia prywatnego. Na przykład, że regularnie rozmawia ze sobą przed telefon:

Tomasz: To niby żart, ale rzeczywiście Ania wie o mnie więcej niż służby. Gdy mnie nie ma, rozmawiamy codziennie przez telefon. Chyba dlatego, że my się wciąż kochamy i wciąż lubimy być ze sobą blisko.

Anna: Lubimy budzić się obok siebie.

A czym jest dla nich miłość?

Tomasz: Miłość to też posiedzieć obok siebie i pomilczeć.

Anna: I wiedzieć, że w tej ciszy jest nam dobrze ze sobą.

Viva! z Tomaszem Sekielskim i jego żoną Anną trafi do sprzedaży już w najbliższy czwartek, 23 stycznia.


Tomasz Sekielski pokazał zdjęcie z żoną

Tomasz Sekielski pokazał zdjęcie z żoną

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski z dziećmi – Julią i Łukaszem

Tomasz Sekielski z dziećmi – Julią i Łukaszem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×