Szukaj

Przełomowy wywiad! Magda Mołek pierwszy raz o minusach macierzyństwa i małżeństwie z cenionym prawnikiem!

Magda Mołek Viva! wywiad, sesja, okładka

Magda Mołek Viva! wywiad, sesja, okładka

Magda Mołek na okładce Vivy!. Gwiazda w urodzinowym wywiadzie zdradziła sekrety z domowego zacisza. Jaką jest żoną i matką? Przeczytaj najlepsze fragmenty rozmowy.

Magda Mołek niezwykle rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Dziennikarka zdecydowanie woli przeprowadzać wywiady z najbardziej niedostępnymi dla mediów gwiazdami, niż sama ich udzielać. O tym, co dzieje się w domowym zaciszu prezenterki Dzień Dobry TVN wiemy niewiele. Jedyne informacje jakie podaje Wikipedia to te dotyczące ślubu z 2011 roku z cenionym stołecznym prawnikiem Maciejem i ich dzieci – dwóch synów.

Do tej pory Magda strzegła swojego życia rodzinnego jak osa. Dopiero po latach obecności w show-biznesie zdecydowała się zrobić wyjątek od przyjętej reguły i udzieliła wywiadu dla magazynu Viva!. Z zapowiedzi rozmowy opublikowanej na internetowej stronie dwutygodnika dowiadujemy się, że Mołek „po raz pierwszy opowiedziała o swoim prywatnym świecie, dotąd ukrytym za kulisami dyskrecji i milczenia”. Wszystko to z okazji obchodzonych 30 kwietnia urodzin. W tym roku gwiazda skończyła 43 lata. Poniżej fragmenty rozmowy:

„Szukam żony, która ogarnęłaby mi wszystko”, powiedziałaś, kiedy umawiałyśmy się na tę rozmowę. Rozbawiłaś mnie i… zaintrygowałaś.
A nie uważasz, że instytucja żony jest najlepsza na świecie? Ktoś, kto wszystko załatwi, pomyśli za ciebie, zaplanuje przyszłość, wyciągnie z tarapatów. Takie są kobiety w Polsce, a ja jestem jedną z nich. Wiem ile wysiłku wkładam w ogarnianie rzeczywistości. I powiem to głośno, mam za sobą chyba najtrudniejszy okres w życiu.

To znaczy?
Przez ostatni rok nie przespałam porządnie ani jednej nocy. Mam 43 lata, dwoje dzieci, w tym jedno malutkie, wymagającą pracę zawodową, więc mam też prawo przyznać, że jestem po prostu zmęczona. I niech to będzie mój wyraz solidarności z polskimi kobietami, które przez siedem dni w tygodniu mają ręce pełne roboty. Ja też. Przez 25 lat intensywnej prawy zawodowej wydawało mi się, że w życiu wszystko jest do pogodzenia. Otóż nie jest. I to jest mój bunt przeciw obowiązującemu u nas wzorcowi idyllicznego macierzyństwa, gdzie dzidziuś tylko śpi, dom się cudem sam ogarnia, jest więc czas na kawkę, selfie w pełnym makijażu i trening.

Tak bywa w wirtualnej rzeczywistości.
Kiedy na świecie pojawił się mój młodszy syn, zrozumiałam, że bycie mamą jedynaka to rozkosz. Rok temu wsiadłam na roller coaster i nie było czasu zapiąć pasów (śmiech). Moje dzieci to żywe srebro, ciekawe świat.

Wywiad z Magdą Mołek dla Vivy! jest pięknym uzupełnieniem ciekawej rozmowy na jaką gwiazda nie tak dawno zdobyła się na antenie Dzień Dobry TVN:

Przyznaję, że bycie mamą jest szalenie trudne. Ja kompletnie nie wierzę w tę wersję macierzyństwa glamour. Że wszystko jest piękne, że masz czas zrobić paznokcie, że jesteś w stanie codziennie zrobić trening – przyznała gwiazda TVN i dodała, że nie potrafi być tak idealną matką – wyznała w programie śniadaniowym.

Wiele mam i żon z pewnością z niecierpliwością wyczekuje na wydanie nowej Vivy! z Magdą Mołek. Okładkę możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz: Wielki dramat Magdy Mołek! Dziennikarka poinformowała o swojej poważnej chorobie! Wszystko przez weekendowe wydanie DDTVN!

Zobacz: Magda Mołek ma troje dzieci! Gwiazda wyznała swoją słodką tajemnicę!

Zobacz: Była asystentka Magdy Mołek dzisiaj sama jest gwiazdą! Trzęsie telewizją jak nikt inny


Magda Mołek na okładce Vivy!

Magda Mołek na okładce Vivy!

Magda Mołek – Fryderyki 2019

Magda Mołek – Fryderyki 2019

Magda Mołek na wiosennej ramówce TVN 2019

Magda Mołek na wiosennej ramówce TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×