Szukaj

Była żona Piotra Adamczyka gorzko podsumowała małżeństwo z aktorem! Pochwaliła się też nową miłością

Kate Rozz opowiedziała szczerze o związku z Piotrem Adamczykiem

Kate Rozz opowiedziała o związku z Piotrem Adamczykiem

Piotr Adamczyk i Kate Rozz rozstali się w 2013 roku. Od tamtej pory aktorka przestała pojawiać się publicznie, bo ja sama twierdzi – „bardzo przeżyła rozstanie”.

W najnowszym numerze magazynu VIVA!, Kate wyznała, że zaraz po rozstaniu uciekła do Brazylii, gdzie odnalazła swój życiowy azyl. Zdradziła także kilka intrygujących szczegółów na temat życia z Piotrem Adamczykiem:

Związek z Piotrem było doświadczeniem widocznie mi potrzebnym. Wstrząsnęło mną, aż się przebudziła do życia. Musiałam odnaleźć w sobie cud życia.

Każdy aktor – i nie mówię tego w negatywnym znaczeniu – jest egoistą, osobą skupioną na sobie, bo ten zawód tego wymaga, jeżeli oddajesz mu się w całości. A Piotr jest jednym z największych szanowanych polskich aktorów. Jednak mnie było trudno z tym, że ja i moje dziecko jesteśmy na drugim planie. Najpierw była miłość jak z kina, potem brazylijski serial i głośne rozstanie. Widocznie tak miało być. Dzisiaj to przeszłość. Widzę go czasami na ekranie, myślę o nim zawsze ciepło – powiedziała Kate Rozz dla VIVY!

Mimo braku happy endu w życiu Kate i Piotra, była żona aktora nie mogła narzekać na niego jako mężczyznę. Zawsze starał się być dżentelmenem i dawał jej duże poczucie swobody.

Oboje byliśmy niezależni. Piotr zarabia bardzo dobrze, jest jednym z lepiej opłacanych aktorów w kraju. Ja mam swoje pieniądze z firmy. Staraliśmy się dzielić wydatkami na różne rzeczy.

Piotr jest dżentelmenem. Nie dałby mi zapłacić za kolację. Zawsze byłam zapraszana – wyznała była żona Piotra Adamczyka.

Obecnie Kate Rozz jest w stałym związku ze Szwajcarem o imieniu Dany, który jest biznesmenem. Para jest już zaręczona.

https://jastrzabpost.pl/newsy/kate-rozz-w-bikini-nagie-zdjecia-bylej-zony-piotra-adamczyka_515749.html

Kate Rozz - Maciej Zień pokaz 2017

Kate Rozz – Maciej Zień pokaz 2017

Kate Rozz - Viva Photo Awards

Kate Rozz – Viva Photo Awards


Kate Rozz - Maciej Zień pokaz 2017

Kate Rozz - Maciej Zień pokaz 2017

Kate Rozz na plaży w samej bieliźnie

Kate Rozz na plaży w samej bieliźnie

Kate Rozz ścięła i rozjaśniła włosy

Kate Rozz ścięła i rozjaśniła włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×